Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van akinek nem volt elég erős...

Van akinek nem volt elég erős a terhességi teszten a második volnal?

Figyelt kérdés

Milyen teszt volt és hányadik napon?

Esetleg képed van róla?



2014. jún. 27. 16:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Amikor meg kellett volna jönnie nem jött meg és teszteltem,jó erős pozi volt nem első pisiből.Délutániból is erős volt.Rá két napra digitális 1-2hetet írt.Aztán a digitális után 2 nappal nagyon halvány lett és rá 3 napra vetélés lett a vége.
2014. jún. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem várt első napján lett halvány a második csík, és tényleg csak a 3 perc elteltével jelent meg. Aztán 2 nap múlva rögtön megjelent, erősebben. Rá 1 hétre már erősebb volt, mint a kontrollcsík :) X-epil volt.

De ugye az teljesen mindegy,h mennyire erős a csík.

2014. jún. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

sajnálom első;-((


második:

de vmennyire csak kell erősödnie.

mondjuk nekem nem első reggeliből van. de a mai a 4 nappal ezelőttihez képest végülis erősebb lett...ezek 10es tesztek. amit kedden csináltam corax meg még most is olyan erős pozitív ha ránézek leugrik a tesztablakról. nem értem.

2014. jún. 27. 16:45
 4/11 anonim válasza:
Nekem egy szerdai napon kellett volna megjönnie, nem jött, másnap csináltam egy tesztet, és csak egy csík lett. Rá még egy héttel is olyan halvány volt, hogy úgy kellett forgatni, hogy látni lehessen a csíkot. Pedig mindkettőt reggel első vizeletből csináltam. Még 1-2 hét kellett rá, mire erősen kijött a második csík. Mindenkinek más, attól függ, milyen ütemben sokszorozódik a HCG hormon a szervezetben.
2014. jún. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
és neked félidőben fogant utolsó?
2014. jún. 27. 17:12
 6/11 anonim válasza:
Utolsó vagyok. Igen, félidőben fogant.
2014. jún. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
akkor butaság tényleg a tesztcsík erősségén kattogni..merthogy ezen agyaltam.
2014. jún. 27. 18:02
 8/11 anonim válasza:
Megint utolsó vagyok. A halvány csík is csík :)) Ha negatív lenne, nem lenne ott semmi:) Halkan gratulálok:)
2014. jún. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Egyértelmûen látszik a csík csak nem olyan erôs mint a kontroll:-) köszönöm!:-)

A coraxon megszáradva meg full erôs pedig szt 2 napja csináltam!

Sztem ez a teszt ilyen csak..

2014. jún. 27. 20:57
 10/11 anonim ***** válasza:
Nézd csak az enyém ilyen: [link]
2014. jún. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!