Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » S. O. S. Hogyan táplálkozzak?

S. O. S. Hogyan táplálkozzak?

Figyelt kérdés

Ebbe a nagy melegbe alig bírok valamit enni..Nagyon nehezen megy le a kaja egyszerűen nem vagyok éhes. Reggel ettem egy kakaós csigát ( mivel a gyógyszert (vas) bekell vennem ) Azóta csak most este ettem egy kevés borsófőzeléket. Egyszerűen nem bírok enni.


32hkm



2014. aug. 7. 21:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha a meleg miatt nem tudsz enni, akkor próbálj valami hideget: hideg gyümölcsleves, vagy hideg uborkaleves. Dinnye, barack, más gyümölcs hűtve. Hideg joghurt teljes kiörlésű keksszel. Ilyesmit. Ezek nagy melegben is jól tudnak esni.
2014. aug. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha nem bírsz enni mennyiségre annyit ebben a melegben mint azelőtt,akkor arra figyelj,hogy a folyadékbeviteled meglegyen,ugyan is nekem a dokim azt mondta ,hogy azzal nem ártok a babának ha nem eszem mennyiségre sokat ,de azzal inkább ártok ha nem iszom meg a napi minimum 2 -2,5 litert.

Nekem ezt tanácsolta a doki,betartottam,nem volt gondom,de persze mindenkinek saját magának kell kitapasztalnia mi a jó. Esetleg a hideg joghurt, vagy valami saláták,zöldségfélék,gyümölcsleves,lehet jól esnének. 22 hetes kismama

2014. aug. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A meleg miatt nem bírok enni. A főzelékek még a kedvenc ételeket is nehezebben eszem meg.


Jó formán csak gyümölcsön élek és félek, hogy ezzel a babának bajt csinálok. De egyszerüen alig bírok enni mást.

Ráadásúl, hogy meleg van ő is egyre kevesebbet mozog..

2014. aug. 8. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!