Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen érzés terhesnek lenni?...

Milyen érzés terhesnek lenni? Olyan mint a puffadás?

Figyelt kérdés
Bocsànat a hülye fogalmazàsért! :) 26 hkm vagyok, nincs hàla istennek semmi panaszom, viszont most, hogy egyre nagyobb a pocim, egyfolytában úgy érzem, mintha fel lennék puffadva. :) pedig nem eszek többet, inkàbb többször keveset. Még a levegőt is nehezebben vedzem. Nektek milyen érzés terhesnek lenni? Hogy érzitek a pocitokat? Nehéz? Nekem àltalàban fekve a legjobb, amikor nem kell "tartanom" a hasamat! :)
2014. aug. 8. 06:28
 1/5 anonim ***** válasza:
22.hetes vagyok,most kezd el nődögélni a pocakom,és gyakran viszket is. Néha úgy érzem mintha "feszítene",biztos a növéstől. Nem nagyon puffadok,ha olyat eszem akkor egy kicsit de nem vészes. Én is többször eszem keveset,így esik jól :) Egyenlőre nem tapasztalom a "nehéz légzést" ,de majd annak is eljön az ideje biztosan :)
2014. aug. 8. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pontosan ugyanez,nehez legzes..ha nagyobb emelkedo van vagy lepcso fulladok es egyfolytaba fel vagyok puffadva(majd kilukadok erzesem van) kb olyan,mintha lufit nyeltem volna
2014. aug. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, ez a legjobb kifejezés, mintha lufit nyeltem volna! :) :) feszül nekem is, de nem keményedik hàl' istennek. Viszketni nekem is viszket, az azért van mert nő a poci. :)
2014. aug. 8. 08:47
 4/5 anonim ***** válasza:
24.hetrs vagyok. Nekem is szokott feszulni es "nehez" lenni a pocakom. Viszketés ellen kenem olajjal naponta, vagy van hogy napi kétszer es igy meg is szűnik.
2014. aug. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én 35 hetesen úgy érzem, mintha egy hatalmas, nehéz medicin labdát cipelnék, ami még nem döntötte el, hogy kerek/ovális/amorf formájú lesz, mert egyfolytában ficereg, mozgolódik, formálódik.

Ja és már sehogy sem jó, se állva, se ülve, se fekve.

2014. aug. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!