Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17+4 napos kismama vagyok....

17+4 napos kismama vagyok. Elvagyok kenődve, mert nem érzem magam terhesnek. Rossz anya leszek? . Változhat ez az érzés? Más is volt így?

Figyelt kérdés
2009. jan. 13. 07:26
 1/8 anonim ***** válasza:

nyugi, ráérsz még magad "terhesnek érezni". várd csak ki a harmadik trimisztert :))

amugy inkabb szerencsés vagy, ha nincsenek tuneteid, és jól vagy, élvezd ki, aztan a hormonok ugyis beindulnak :)


amúgy fizikailag néha néha vannak olyan napok, hogy én sem érzem magam terhesnek (33.1 hetes vagyok), és akkor orulok, mert tudok maszkalni, meg elmenni ide oda (tobbnyire a babanak intezek dolgokat, de az mas kerdes :)))


nem leszel rossz anya, ne legyel elkenődve, mindennek eljon az ideje.

tényleg :)

2009. jan. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólóval!

Eljön majd a te időd! ;)


Boldog baba várást!


ÜDv.: 20 hetes kismami

2009. jan. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Miért milyen a 3-dik trimeszer? Borzalmas?Leirnátok!!
2009. jan. 13. 08:31
 4/8 anonim ***** válasza:
szia!en 18+2hetes vagyok,es en sem erzem magam terhesnek.nincs semmi panaszom,meg hasam se nagyon,csak a baba emlekeztet neha ha rugkapäl.ne aggodj,hamarosan eljön az az idö is,es szerintem nem kell a 3.trimeszterig värni! :)
2009. jan. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A 3.? Ott már igazán nagy pocid lesz! Néha se ülve, se állva, se fekve nem lesz jó! Feszít a baba a pocidban! Van úgy hogy néha annyira nyomja valamelyik szervedet, hogy pár percig szinte kibírhatatlan! De baromi jó érzés ott érezni a babát a pocakodban!

Előfordulm majd hogy nehezen kapsz levegőt, és a derekad is fájdogálni fog, mert hát a hasad húz előre, de te azért szeretnél egyenesen állni.......


Minden jót! :)

2009. jan. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
kÖSZÖNÖM A VÁLASZOKAT!!SZÉP BABAVÁRÁST MINDENKINEK!
2009. jan. 13. 11:10
 7/8 anonim ***** válasza:

első vagyok!

a harmadik trimiszterrel nekem annyi a "gondom", hogy nem tudok lehajolni, sokat allni (menni meg tudnek, de azt allva kell :)), mert leszakad a pocim, ugy erzem, nem tudok aludni (ennek ellenere allandoan aludnek).

2009. jan. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

első vagyok!

a harmadik trimiszterrel nekem annyi a "gondom", hogy nem tudok lehajolni, sokat allni (menni meg tudnek, de azt allva kell :)), mert leszakad a pocim, ugy erzem, nem tudok aludni (ennek ellenere allandoan aludnek). és nagyon lassan tellik az ido, mire mar kikerulhet a baba! megallt az ido!

:)

mindamellett a jo oldala az, hogy a babat sokszor, es egyertelmuen erzem, a ferjem is, mert "kitolja" magat, igy a ferjem is egyre tobbet beszelget a babaval meg foglalkozik vele, meg segit a haztartasban, meg ilyenek.


(a szomszed lanykaval ket honap kulonbseggel lettunk terhesek, neki mar kinnvan, egy honapos tunderszep lanya, nagyon jó latni es imadom, és mindig amikor talalkozunk még inkabb turelmetlen vagyok :))


ja, meg egy hátránya a 3. trimiszternek, hogy nem tudom magasra felemelni a labam, ezert minden este rohogok magamon, mert "bekuszok" a furdokadba, mint egy kigyó :D


szóval nincsenek igazabol nagy dolgok, csak sok apró.


nagyon, nagyon jó dolog, hiaba mondta a dokim, hogy az elso harmad meg az utolso lesz a legrosszabb, igy belegondolva vegig nagyon jó :D

2009. jan. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!