Pocakkemenyedes?

Figyelt kérdés
Egyszeruen nem tudom eldonteni, hogy kemenyedik vagy csak a baba nyomja ki magat.Olyan ez az erzes, hogy erzem amikor mozok egyszer csak feszito erzest erzek 9nem fajdalmas csak fura) egy ponton es ott kemeny lesz.Mintha a feneke lenne vagy ez a kemenyedes?Bocsi a tudatlansagert,de az elso babam es meg nem ereztem ilyet.

2014. aug. 8. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Mennyi idős a babád?

Sztem azt, hogy a baba kinyomja magát , egy ponton érzed, pl popsi, kar, láb.


A keményedéskor az egész hasad befeszül, mintha kő lenne benne, elég kellemetlen tud lenni. Ha 36. hét előtt vagy még, akkor érdemes magnéziumot szedned.


Amit írsz, az sztem nem keményedés még.

2014. aug. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

a kemenyedes nekem tompa huzo, picit gorcsos volt.

olyankor tornazik a meh.

szerintem is a baba nyomja neked inkabb.

2014. aug. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mostanaban en is ezt erzem. A kisbaba :) a heten kerdeztem meg a dokim.. mozgolodik,helyezkedik a mehfalnak nyomja magat :)

20+1hkm

2014. aug. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat!31 hetes multam es szedek magneziumot 3x1-et.Orulok, hogy azt mondjatok ez nem kemenyedes :) Mar kezdtem aggodni, hogy talan valami nincs rendbe.
2014. aug. 9. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!