Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek milyen volt, ha volt...

Nektek milyen volt, ha volt hasszurkalas, huzodas az alhasban az elso trimeszterben?

Figyelt kérdés

Letezik, hogy mar a 4. hetben hol tüszerü szurasokat, hol pedig pulzalo, lüktetö, "lefele huzo", teljes savban az alhasra kiterjedo, kellemetlen, de meg birhato "fajdalmat" erzek? A tüszerü szurasok felvaltva jönnek mindket petefeszek iranyabol, a pulzalo (hol faj, hol nem faj) tegnap este eleg kellemetlen volt kb 40 percen at, de aztan jobb lett, de ma meg mindig erzem enyhen.


Nektek milyen rzes volt? Egyaltalan ennyire koran lehet mar ilyen?



2014. júl. 16. 08:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Igen lehet

Nö a méhed,nyúlnak a méhszalagok.

2014. júl. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

"Tök jo":) Köszi a valaszt:)


Jöhetnek meg, az is erdekel, hogy kinek milyen volt.

2014. júl. 16. 08:52
 3/16 anonim ***** válasza:
Én 8 hetes vagyok,csak a hasszurkákat érzem,semmi mást.Már a nemvárt előtt egy héttel is éreztem.
2014. júl. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Ez abszolut normális, minden ok Veled, nálam is így volt...

Én most 12 hetes vagyok, de tegnap nekem is nagyon érdekes volt...délután elkezdődött erősen húzódni a hasam, hol belenyilallt, hol nem, és még éjjel is éreztem. Ma reggel már semmi...érdekes érzés ahogy nyúlnak a szalagok és nő a méh.

2014. júl. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Olyan jó, hogy ilyeneket írtok, megnyugtató nekem is. 3. babámat várom, 10+3 hetes vagyok, az első kettőnél nem volt ilyen, most meg már az elejétől kezdve van. Mindig jó megerősítést kapni, hogy ez normális. Nekem húz, meg hirtelen mozdulatra nyilall időnként, főleg ha front van. Inkább kellemetlen mint fájdalmas, de ijesztő.
2014. júl. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Napi egy-két szem Magne B6 sokat segít, nekem is van, most vagyok 8 hetes a harmadik babámmal.
2014. júl. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszi, már vettem egyet be ma, tegnap 3-at, jobb is lett tőle.
2014. júl. 16. 16:42
 8/16 anonim válasza:
nekem csak a jobb oldalon fájdogál szurkál :( valamint a jobb oldalon a derekam is fájdogál! kicsit félek nem lehet e ez méhen kivüli terhesség? miért csak az egyik oldalon fáj?
2014. júl. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Biztos fog majd a másik oldalon is. Nekem
2014. júl. 16. 19:38
 10/16 A kérdező kommentje:
is van, hogy órákig csak egy oldalon érzem, pl. ma szinte csak a baloldalon, és kisugárzott a derekamra is. UH-ra mikor mész?
2014. júl. 16. 19:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!