Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Mikor kezdtétek...

Kismamák! Mikor kezdtétek először érezni, hogy feszül a melletek, és mikor kezdett el nőni fogamzást követően?

Figyelt kérdés

2014. máj. 25. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem feszült a mellem és szoptatás alatt kezdett el nőni. Most 28 hetes vagyok a második babánkkal, most sem érzek semmit mell területen, elsőnél sem éreztem semmit. Sőt, menszesz alatt sem szoktam érezni. Nekem az emésztésem változott meg azonnal. Egész menszesz és terhességeim alatt hasmenésszerű tüneteim voltak.
2014. máj. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem feszült csak egyszer kétszer a szoptatás alatt, nőni se nagyon nőtt.
2014. máj. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hasmenés? Hű, ez érdekes :)


Nekem a melleim feszülnek eléggé, leginkább oldalt és mellbimbó körül, nagyon fáradékony vagyok és hirtelen megnőtt az étvágyam.

2014. máj. 25. 21:09
 4/7 anonim ***** válasza:
Mellfeszülés ugyanúgy szokott kezdődni, mint menstruáció előtt. Nekem kb a nemvárt előtt 3-4 nappal.
2014. máj. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem menszi előtt soha nem feszült a mellem, így furcsa is volt, amikor menszi előtt pár nappal elkezdtem ezt érezni még novemberben. Pár nap múlva a teszt is pozitiv lett, szóval a terhesség miatt feszült a mellem. Pár hétig tartott, de nőni még most sem nőtt semmit. 30 hetes vagyok.
2014. máj. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Terhesség alatt nem nőtt, nem feszült. Szülés után kórházban már nőtt, mert hazafelé menet már nem volt kényelmes az a melltartó amiben bementem. Feszülni csak később feszült, aztán mikor beállt a mennyiség már csak akkor ha a szokásosnál tovább alszik.
2014. máj. 26. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát akkor én vagyok a kivétel, nekem nőttek az első trimeszterben, de nem tudtam neki örülni, pici cicim van/volt és a 9 hétre már tele lettek csíkokkal. :(
2014. máj. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!