Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20-dik het kornyeken ti mar...

20-dik het kornyeken ti mar keszultetek a pici erkezesere?

Figyelt kérdés
Vannak dolgok amiket lassacskan megszeretnek venni egyszerre szerintem tul nagy kiadas. A csaladban viszont mindenki ellenzi de en nem tudok beju ellenallni lassan:)) ti meddig vartatok?

2014. aug. 11. 12:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Én a 20. hétre megvettem az unisex színű babakocsit, aztán a vásárlást csak a 28. héten folytattuk, mert nagyon sokáig nem derült ki a baba neme. Szóval a 28. héten vettük meg a bútorokat, megrendeltem a kiegészítőket, a ruhákat pedig az utolsó 10 hétben folyamatosan szereztem be.

Ha hamarabb kiderült volna a neme akkor valószínű már hamarabb nekiálltam volna a vásárlásnak.

2014. aug. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk a 22. hétben van a genatikai UH. Úgy beszéltük meg a férjemmel, hogy ha ott minden rednben lesz, akkor kezdünk vásárolni. Az ágyat, matracot már korábban kinéztük, de csak ekkor vettük meg. A babkocsira pedig nem sokkal ezután ráfutottunk jó áron, szóval arra is lecsaptunk. Ez volt júniusban. Azóta semmit se vettünk, mert ősz végi baba lesz és őszi ruhák még nincsenek, meg a kozmetikai csomagba is főleg majd gyógyszertári dolgokat veszek, azt nem akarom túl korán, hogy minél frissebbek legyenek (a gyógyszertárban keverik ki, popsikrém, babafürdető). Szóval a következő kör gondolom szeptemberben lesz a ruhákkal.
2014. aug. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem a 19.heten volt a genetikai, minden rendben volt.. nrekem is ez volt a vizvalaszto.

Vettem a heten egy kisagyat,pelenkazoval,de csak azert mert nagyon jo aron volt. Egyebkent csak a 24. heten kezdek el vasarolni a kovetkezo terhesgondozas utan :)

21hkm

2014. aug. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 22 hetes vagyok és szinte mindenünk megvan már:)

A kiságy,pelenkázó már régóta megvolt mikor még csak a babát terveztük, a ringató,légzésfigyelő,uniszex babaruhák,cumisüveg melegítő,csörgő,rácsvédő,zenélő altató,játékok,előkék ezeket kaptuk örököltük unokatesómtól:) Mikor 18 hetesen 98% mondták, hogy kislány lesz elkezdtünk vásárolgatni, játszószőnyeg, textil pelusok, kislány (rózsaszín) ruhácskák:)plusz rengeteg apróságot,hőmérő,körömvágó szett,cumis üveg,pelenkázó lap.STB...Már a szobáját szinte teljesen kidekoráltuk. Bár még azért sok minden van amit meg kell venni,de így jobb érzés, hogy nem az utolsó pillanatra van halogatva minden. Én azt szeretném,hogy mire eljutok a végére már minden pontosan úgy és ott legyen ahol lennie kell. Ne kelljen később kapkodni, hogy jaj ez kell még meg az kell még:) Így nekem nyugodtabb és biztonságot ad:) Boldog babavárást és szerintem ha megtetszik valami és tudjátok a babátok nemét nyugodtan megveheted:) Én nem bírnám ki:)

2014. aug. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!