Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetes kismamák hogy vagytok...

34 hetes kismamák hogy vagytok? Készültök már a pici érkezésére?

Figyelt kérdés

Én igen,mostanában nagyon foglalkoztat a szülésgondolata.

Pedig második baba,jobban félek mint az elsőnél.Aggódom a babámért hogy nehogy legyen valami baja.


2010. jan. 8. 13:48
 1/9 anonim ***** válasza:
szia.én holnap lépek "csak" a 34.-dik hétbe remélem nem baj h írok.Hát mi erre a hétvégére tervezzük a nagytakarítást kiságy és a pelenkázó már a helyén van és a takarítás utan mosok vasalok és rendezkedek.kórházi csomag nagyja bent van az utazótáskában még az foglalja a helyet a kiságyban:(igen a szülés egyik percben babszem sem férne a fenekembe annyira félek másik percben meg már annyira várom h hihetetlen.ezek a változó hangulatváltózások készítenek ki legjobban.amuyg testileg teljesen jól érzem magam néha már vannak pici görcsök stb de nem vészes.biztos h nem lesz semmi baja.pozitivan kell hozzáállni.te merre fogsz szülni?és kislány vagy kisfiú lesz.Milyen nevet választotattok?boldog készülődést neked:)
2010. jan. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!Én 33+5 hetes vagyok.Épp ma rámoltam be a kórházi csomagomat.Baba ruhái már a szekrényben mosva-vasalva.Pár apró teendő még hátravan.Kiságy felállítás,mellszívó fertőtlenítés.Igen készülök nagyon.Pár napja vettem észre,hogy már majdnem minden gondolatom a szülés körül forog.Nekem is a 2. baba.Énis ideges vagyok és várom is...:)

Van egy majd 3 éves kislányom,és ő is kislány lesz.

Ti mikorra vagytok kiírva?Én február 21.

Nyugi.Könnyű,szép szülést mindenkinek!

2010. jan. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Én február22-re vagyok ki írva.Van egy kisfiam 7 éves lesz február 24-én.Most is fiam lesz László nevet kapja.

Boldog babavárást.

2010. jan. 8. 17:32
 4/9 anonim ***** válasza:
sziasztok.első vagyok. Hát én meg február 23-ra vagyok kiírva.:)kiváncsi leszek melyikünknek lesz meg elöbb a picur...Nekünk ugy nézz ki h kislány lesz és a Gréta nevet kapja.tobábbi szép napot
2010. jan. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Hát ez jó!

Én is kiváncs vagyok:)

2010. jan. 9. 10:18
 6/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok!Mi feb.23-ra vagyunk kiírva!Már nagyon várom!És persze,hogy rengeteget gondolok az egészre,szinte mindig.Ki hol fog szülni?Én Kecsk.!

További boldog babavárást és ne aggódj,fontos a pozitív hozzáállás:) !

2010. jan. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

17:22-es vagyok.

Hát ez tényleg nagyon izgi:)már éjjel is legtöbbször a szüléssel-babáról álmodok.Én Budapesten az Uzsokiban fogok szülni.A névvel még hadilábon álunk...

Immár 34 hetes.:)

2010. jan. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sziasztok.Első vagyok.Én az ÁEK-ban fogok szülni.Lehet egy kérdésem?Mindenkinek befordult már a babája?Az én Pindurkám nem igazan akarja a jót még elégé tekereg mint a sajtkukac:)Picit kezdek aggódni nehogy ne forduljon be:(Kellemes készülődést mindenkinek.immár én is 34 hetes:)
2010. jan. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Szia!

Utolsó!

Nekem sincs még meg fordulva.

De bízók benne,hogy hamarosan meg fordul.

2010. jan. 13. 08:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!