Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mellső falon tapadt méhlepényn...

Mellső falon tapadt méhlepénynél nehezebben/később érezni a baba mozgását?

Figyelt kérdés
19 hetes vagyok és bár érthetetlen módon a 14. és 15. héten kétszer egyértelműen éreztem a mozgását(2. baba),de azóta csak ritkán, naponta max 1-2-szer és halványan érzem csak.
2014. aug. 11. 14:40
 1/6 anonim ***** válasza:
ikreim voltak 2. terhességgel, mellső fali lepénnyel és amire már tényleg rá tudtam mondani, hogy mozgás volt az 20 hét körül volt. Addig nem tudtam eldönteni, hogy tényleg azt érzem-e vagy csak bélmozgás.
2014. aug. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
első fali volt, kb. a 16. héttől éreztem
2014. aug. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ja de rendszeresen erősen, nem csak ilyen kishalficánkolást, azt én is kb a 20-22. héttől, szóval később lesz erősebb.
2014. aug. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Első babás vagyok melső fali mélyen tapadó lepénnyel. 17+3 naposan éreztem először rúgni a babámat. Annyi szerintem a különbség hogy más már korábban érzett kaparászást/csikizést/buborék pukkanást/lepkeszárny rebbenést. Onnantól kezdve minden nap éreztem mozogni, rúgni, de kezdetben csak esténként, amikor nyugalmi helyzetbe kerültem és lefeküdtem. Akkor lehetett igazán megérezni, hogy milyen mértékben tompít a lepény mikor egyszer hasi irányba üt/rúg, aztán lefelé hólyag felé. Ég és föld volt a különbség.

Szóval ne aggódj mozog ő eleget, csak a lepény miatt nem érzed még úgy. A vége felé, ez már nem érvényes, akkorra már visszakívántam volna a kis lightos rúgásokat.

2014. aug. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia én is így vagyok én előszőr 13+5 hetesen éreztem akkor még nem voltam biztos annyira benne azóta 17+5 vagyok és mindennap érzem már napjában többször is és semmivel sem lehet összekeverni :)
2014. aug. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem is mellső fali a lepény és első terhesség. Én kifejezetten későn 21+4 éreztem először, akkor is csak nagyon gyengén, csak 22 hét után volt egyértelmű a mozgás. Azóta sokat mozog, néha ki is dugja magát rendesen.

33 hkm

2014. aug. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!