Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Uh-n magzati koponyában...

Uh-n magzati koponyában eltérés mi lehet?

Figyelt kérdés

Már szétbőgtem magamat,ma az Uh-n ezt a hirt kaptam

A magzati koponyában a jobb oldali oldalkamra tágassága 8,4 mm, Ac a 27.hétnek felel meg!!

a tbbi érték teljesen jó és 1275 gr súlyu a tökmagom!!

Kinek volt ilyen kérem irjon valami nyugtatót mire készüljek fel ha baj lesz a 2 hét mulva esedékes controllon!!

Nagyon félek 2 egészséges gyerekem már van ,de nem élném túl ha vele lenne valami!!

Köszönöm szépen üdv egy 30 hetes kismama


2014. aug. 12. 13:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Engem ugyanezzel riogattak, csak baloldali és az AC hasonlóan kisebb volt. Olyanokat mondtak, hogy retardált, meg hasonlók! Voltam még több helyen is UH-on, mindenki mást látott, de makk egészséges a lányom, lassan 3 éves. Ha újból ez lenne már nem sírnék és idegeskednék ennyit! NYUGI, nem lesz gond!
2014. aug. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ciszta lehet a koponyában pl, de ez önmagában nem baj, felszívódik...ha ilyet látnak megnézik hogy más eltérés van-e a magzaton, ha nincs akkor emiatt nincs miért idegeskedni!!
2014. aug. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy az oldalkamra tágasság 10 mm felett számít kórosnak. Most az meg hogy az ac kisebb, nem jelent semmit, simán el is mérhették. Rendben lesz minden, ne aggódj!
2014. aug. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a nyugtatást ,sajnos sokszor elbőgöm magam és még csak most jön haza a párom hogy neki is elmondjam ,már most kivagyok !!

Holnapután megyek 4 D-re is tuti ami tuti!

8000 ft de muszály hogy kicsit megnyugodjak!!

Igen nekem is ez a fura itt még az Sztk-ban jót sose mondtak de erre nem gondoltam ,szerintem sem lesz semmi csak fosnak és inkább bajnak titulálják és inkább controll vagy nem tudom ,tök bizonytalan vagyok!!

2014. aug. 12. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!