Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2. trimeszteres kismamik van...

2. trimeszteres kismamik van folyásotok?

Figyelt kérdés

17 hetes kismami vagyok, a terhességem eleje óta bő folyàsom van.

Kaptam canesten kúpot de a folyàs maradt. Legtöbbször sàrgàs ; néha fehéres.

Érdekelne hogy màsnak is van e ilyen vagy csak én vagyok ennyire "folyós"??? 1 hét múlva megyek dokihoz, megkérem h vegyen kenetet.


2014. aug. 12. 17:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Én most léptem a 2.trimeszterbe de pár hete van folyásom,de nekem fehér,úgy tudom hogy ez normálisnak mondható a terhesség alatt,javítsatok ki ha rosszul tudom
2014. aug. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia

nekem 12.-hetig is volt folyasom,de kb a 16-17,het ota bo feher,sok!

Mar haromszor voltam vele orvosnal,mindig megnezi ez csak folyas.

18.heten volt bo vizes,szintelen,szagtalan meg is ijedtem,gomba volt..

nezesd meg mindenkepp!

21hkm

2014. aug. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Gondolom ha gomba lenne azt a cenesten helyrehozta volna. Most attol fekek nehogy vmi fertőzés legyen. 1 hét múlva tudok dokihoz menni.

Érdeked mert egyik nap alig van...màsnap meg több. Nem csíp, viszket de nagyon idegesít...

2014. aug. 12. 17:50
 4/10 anonim ***** válasza:
A gombat se biztos,h elmulasztja a canesten mivel az eleg gyenge..a terhesség hajlamosit a gombara,sajnos!nekem is van és a canesten es tarsai nem hasznaltak..én gyógyszertari kúppal kezelem magam mindig mikor visszajön..írt fel az orvosom egy sok darabos kiszerelést így mindig ha erzem felrakom..sajnos ez ilyen!22hkm
2014. aug. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ketszer volt gombam miota babas vagyok,egyszer se volt eleg a canesten..mikogalt es pimafucint kaptam. Masodszor meg tuneteim se voltak,mehszajvizsgalatnal vettek eszre az elmergesedett gombat.

21hetes

2014. aug. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ha leukorrhea, akkor azzal semmi gond. ez az a folyás, ami nem terhesen is van, de terhességben több lesz. a 3. trimeszterre még a mostaninál is több.
2014. aug. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Ditta323 ***** válasza:
Nekem végig volt van. A 30. hétnél írtak fel folyásra klion-d 100-at vagy mit és abból csak 5-öt kellett használnom. Amúgy nem volt semmi gomba vagy hasonló izém.
2014. aug. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Margit84 ***** válasza:
Nekem van az elejétől kezdve. Nem éget, nem fáj, nem viszket nincs semmi panaszom tőle. Fehér szagtalan. Egy hónapja mikor voltam dokinál, emlékszem is, hogy mondta, hogy normál mennyiségű és nincs vele semmi gond (nem kérdeztem, magától). 19 hetes vagyok.
2014. aug. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!

20 hetes kismama vagyok. Nekem is az eleje óta van bővebb folyásom, Viszont egy pár napja sárgás színű a tisztasági betéten. Ezt hétfőn megemlítettem az orvosomnak, megnézte és azt mondta ez már kicsit sok. Írt fel rá Gyno-Pevaryl hüvelykúpot (ez gombás fertőzésre van). De semmi más tünetem nincs, nem fáj, nem viszket, nem ég és szagtalan is. Remélem rendbe tesz a kúp.

2014. aug. 13. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Sikerült ma eljutnom a dokihoz, gombàm van amin a canesten nem segitett. Kaptam gynoxint plusz hüvelyflóra visszaàllitó tablettàt.


Köszönöm a vàlaszokat! :)

2014. aug. 13. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!