Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Olyan kérdésem van, hogy ki,...

Klauka2628 kérdése:

Olyan kérdésem van, hogy ki, mikor ment el szülés előtt szabdságra? Rendezvényszervezőként dolgozom, és már kezd szellemileg strapás lenni! Várom válaszotokat! 2. trimeszterben levő kismama

Figyelt kérdés
2014. aug. 14. 17:10
 1/9 anonim ***** válasza:

egyéni vállalkozóként 2 nappal a kiirt időpont előtt :-)

de csak mert karácsony lett akkor :-)

szerencsére a gyerek hagyott még pihenni 2 hetet

2014. aug. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kereskedelemben dolgozom, a 30. héten mentem el. (december elején)
2014. aug. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
39. hétig dolgoztam. Irodai munka volt, stresszes, bejártam napi 2x40 km-t buszoztam, de élveztem. Jobban éreztem magam így, mintha otthon kellett volna ülnöm, és semmit se csinálnom. Minden barátom, rokonom dolgozik, így nem lett volna társaságom. Addig dolgozz, míg jól esik. Ha azt éreztem volna, hogy sok nekem, akkor eljöttem volna előbb, de szerettem a munkám és a kollégáim, így nem volt megterhelő nekem.
2014. aug. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Első gyereknél:

Banki alkalmazott voltam - stresszes volt nagyon! - 7. hónapban mentem el szülési szabira.


Második gyerek:

Anglia - bentlakásos ápoló... 31. héten mentem el.. mivel 32. héttől nem repülhettem volna és másképp meg macerás lett volna a hazaút...illetve nem is igazán bírtam már..mert sokkal nagyobb volt a hasam mint az elsővel.

2014. aug. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Első gyerek-ülős meló 8 órában, abszolút nem stresszes, vagy fizikai -34. hétig dolgoztam, 38 hétre született.

Második gyerek- takarítónő 5 órában sajnos szünet nélkül, fél óra gyalog oda és vissza is. 21 hetes vagyok, már nagyon érzem, hogy fáradok. 34 hetesen állok le a tervek szerint.

(szintén Anglia:D)

2014. aug. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tanárként még befejeztem a tanévet. 36 hetes voltam :)
2014. aug. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Levéltárosként 30 hetesen fenyegető koraszülés miatt. Ha rajtam múlt volna, akkor 36. hét körül.
2014. aug. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
32 hetesen részben fizikai részben szellemi munka ahol nem tudtunk ülni. A derekam adta be a kulcsot. Igy is a 34. héten vérzéssel kerültem kórhàzba de nem lett baj.
2014. aug. 15. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8 órás irodai, de nagyon stresszes vezetői munka. én a 32-34. hétig terveztem, de a baba közbeszólt és az orvosom. Szinte egész nap keményedett a pocim, lerövidült a méhnyak a 26. héten. Fenyegető koraszülés miatt sajnos itthon dekkolok. Az orvosom azt mondta, hogy minek csináltam végig a lombikot, ha utána nem foglalkozom azzal, hogy jelzett a szervezetem, baja lehet a babának. Igaza volt. Amióta többet pihenek (egész nap nem tudok, mert van egy 4.5 évesem is), alig keményedek. Nagyon hiányzik a munkám!
2014. aug. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!