Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Második terhességnél nőhet...

Második terhességnél nőhet ilyen gyorsan a pocak?

Figyelt kérdés

8 hetesen 90cm volt a haskörfogatom,10 hetesen 92cm (védőnő mérte).

11 hetes vagyok és már 95cm.Hízni nem híztam.


2014. aug. 15. 11:08
 1/8 anonim ***** válasza:

Elég valószínületlen hogy a terhességtöl van.

MEnnyi volt a derékböséged terhesség elött?

2014. aug. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nekem is sokkal nagyobb most a hasam,mint az első terhességemnél. sokaktól olvastam,h. hasonlót tapasztaltak. gondolom már az első gyerek bejáratta a dolgokat odabenn, gyorsabban tágul a pocak.
2014. aug. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Puffadhatsz is, attól is lehet. Nekem is gyorsan nőtt a hasam, 10 hetesen már nem tudtam letagadni, hogy terhes vagyok, de én jóval kisebb haskörfogattal estem teherbe.
2014. aug. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
90 cm körül volt a kezdés.
2014. aug. 15. 11:24
 5/8 anonim ***** válasza:

Én most vagyok 35 hetes a másodikkal.

Sokkal előbb látszott ez a terhességem.

Olvastam, h azért , m már nem olyan feszesek az izmok, szalagok mint az elsőnél, ezért előbb látszódhat.

2014. aug. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen, nőhet. Mivel már egyszer kitágult a hasfal, izmok, már nem tartanak olyan feszesen, könnyebben tágul. Most még nem a baba miatt nő ennyire, valószínű, hogy csak puffadás, csak már az is jobban meglátszik.

Velem is ez volt. Első gyerek tök soká látszott meg, és bár puffadtam az elején, nem látszott. Most a 2.-nál már 6-7 hetesen láttam magamon. Kifejezetten vékony testalkat vagyok. Első gyereknél 13-14 hetesen még semmi nem látszott, tényleg semmi, most meg ennyi idősen az amúgy kb. 64cm-es derekam már a 77cm-t verte.

Egyébként nekem utána lelassult ez a fajta hasnövekedés, a 20-as hetekben már olyasmi méretekkel rendelkezem, mint az elsőnél. Most 32 hetes vagyok, és szerintem nincs nagyobb hasam, mint korábban.

2014. aug. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Persze, simán nőhet.


Én a 24. héten járok, és már most mindenki azt hiszi, hogy pár hét és szülök. Vagy hogy ikrek. Pedig egyik sem. Első két terhességemnél is bazi nagy volt a hasam, már az első gyereknél gyakran kérdezték, hogy mikor szülök és ikrek-e. Ahhoz képest most a harmadiknál még nagyobb a hasam... nehéz is egyébként, néha én magam is rácsodálkozom saját magamra :)

2014. aug. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is sokkal gyorsabban nőtt a hasam.21 hetes vagyok most,vissza nézve az előző terhességem képeit,28 hetesen volt ekkora a hasam. :)
2014. aug. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!