Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen meddig dolgozzak?...

Terhesen meddig dolgozzak? Napi 9 óra állással járó munkában.

Figyelt kérdés
Eladóként dolgozom, 6 hetes vagyok, tudják a malóhelyemen, nem nagyon kell pakolnom már, a nehezebb dolgokat megcsinálják helyettem, de viszont 9 órát állnom kell nem tudok leülni. A főnököm szeretné ha 4-5. hónapig dolgoznék. Nem visel meg a munka, elvagyok vele. Szerintetek?
2014. aug. 16. 22:28
 1/8 anonim ***** válasza:
61%

Ha nem visel meg, akkor dolgozz. Amíg jól esik, nem fáraszt, miért hagynád abba?

Otthon mit csinálnál egész nap? Férjed dolgozik... ha kettesben éltek, akkor egyedül lennél, csak ellustulnál. Nem baj ha fitt maradsz, a szülésnél nem baj, ha az anyuka jó erőben van.

Más ha megterhelőnek érzed már. 9 óra álldogálás nem terhesen is sok.

Csináld, amíg nem okoz gondot.


Sok boldogságot!

2014. aug. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonlo helyen dolgoztam,de nem birtam az álldogálást,mert begörcsölem hamar,igy 6 hetesen kiirtak táppénzre.Mikor volt a nődokitol papirom akkor meg az alapján voltam táppénzen.
2014. aug. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen ugyanaz a helyzetem,mint Neked. De en mar 18 hetes vagyok,a 20.hetig,augusztus vegeig dolgozom. Eredetileg is igy terveztem,es ugy erzem,nem is birnam tovabb a napi 9 oras allast. Jo babavarast!
2014. aug. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem irodai ülőmunkám volt, ráadásul túl sokat nem is lehettem távol a helyemtől (személy asszisztens).

A 30 héttől kezdett durván elnyomni mindent a súly, szinte leállt a vérkeringés a lábamban.

Végül a 34. héten adtam be a kulcsot és mentem szabira.

2014. aug. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ápolónőként dolgozom 12 órában,eddig még birom.Most vagyok 16 hetes.Mi úgy döntöttünk,amíg bírom,és nincs semmi veszélye addig dolgozom.Az orvosom sem tiltotta meg,a védőnő is azt mondta,ha nem bírom,akkor menjek el egy hét tp-re,és utána ha szeretném folytassam a munkát.Sajnos a pénz nagy úr.Ha nem visel meg a munka,akkor nyugodtan dolgozz amíg szeretnél.
2014. aug. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is eladóként dolgoztam,az elsővel 33.ik hétig bírtam,de azt ssem az állómunka miatt hagytam abba.Egyszerűen nem bírtam az állandó 4:20-as kelést. :D A másodiknál a 20.hétig dolgozta,de bírtam vna tovább is,csak főnökség....
2014. aug. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ameddidg bírod, addig dolgozz. Én bejártam másik megyébe minden nap busszal, céges autóval, mikor mivel. Sétáltam napi kb. 10 km-t, és a 39. hétig dolgoztam. Ha nem bírtam volna, előbb abbahagyom. Ha nincs problémád, dolgozz nyugodtan. Én egy hetet voltam itthon, majd megbolondultam, nem tudtam mit kezdeni magammal. Minden barátnőm, rokonom, a férjem dolgozik, így egyedül voltam. Tennivaló már semmi nem volt, így olvastam, neteztem, tv-ztem, de valahogy már semmi nem kötött le, így inkább itthonról segítettem a munkatársaimnak, bedolgoztam napi pár órát.
2014. aug. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
32. hétig dolgoztam fizikai munkát, szintén nem tudtam ülni
2014. aug. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!