Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most akkor szedhetem vagy ne?

Most akkor szedhetem vagy ne?

Figyelt kérdés

3 hete köhögök hol hurutosan hol fuldoklom szárazon, tegnap már elmentem orvoshoz de minek ,kár is volt ,közölte nem szívesen ír fel antibiotikumot ,elmondtam hogy megettem egy üveg Stodalt ami semmit nem ért ,patikus ajánlott Abrobene 30 mg os tabit azt 3 napig ettem mintha jobb lenne de még köhögök, a doki közölte szedjek elixirium Thimit van is itthon a gerekek miatt ,ettem is aból is ,de a patikában közölték juj azt nagyo nem kéne!

Most akkor mi van ,doki közölte szedjem 3 napig 3x egy evőkanállal és meglátjuk ,ha nem javulok akkor antibiotikum !

Ki szedte terhesség alatt az Elixirium thimit?

31 hetes kismama vagyok !

Köszönöm előre is


2014. aug. 19. 09:45
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mindenkinek a kedves válaszát ,mérlegelek és aszerint fogom szedni!!

Hát a stresszmentes élet nem nagyon megy a pihenés meg főleg de persze a lehetőségeimhez képes igyekszem!

Elevit pluszt még néha szedek ,sokat iszom már nem alkoholt jó néha egy jó kis borocska 1-2 dl becsuszik de ennyi ,dohányzás één soha hál istennek a párom dohányzik de a melóhelyén csak!!

Szép napot mindenkinek

2014. aug. 19. 13:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!