Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Eddig semmi gondom nem volt...

Eddig semmi gondom nem volt sem az evéssel, sem a mozgással. Rendszeresen tornáztam, normálisan ettem, a 24. hétben vagyunk és 5 kg plusz van fent. De az elmúlt napokban állandóan éhes vagyok és annyira lusta. Nincs kedvem mozogni. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Nem hisztizek a kilók miatt, hiszen a babóm a legfontosabb, csak kérdezem.
2008. aug. 6. 18:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem hallgass a szervezetedre!:)

Legalábbis én ezt teszem.:) Én is nagyon lusta vagyok, a 25.héten járok és kb.2-3 óránként ennem kell különben úgy érzem meghalok.:) Rajtam plussz 7 kiló van eddig.

Azt hogy mit tehetsz,ezt nem tudom, mert én nem "küzdök" ez ellen. Szerintem még lesz olyan mikor mozogni lesz kedvem és kevesebbet eszem. Azt mondják ez az az időszak amikor a kismamáknak legnagyobb az étvágya.:)

2008. aug. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, aranyos vagy!! Én sem gondolom, hogy végig ilyen leszek, csak furcsa :) De nem rágódok rajta!!

Boldog babóca várást Neked!!

2008. aug. 6. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!