Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rendszeresen (majdnem minden...

Rendszeresen (majdnem minden nap, néhány órát igen, aztán nem) fáj az alhasam, többféle módon is. Nektek is volt ilyen, vagy ez valami rossz? Azt hittem, ilyenkorra már el kellett volna múlnia. A dokim nem tud jövő hét előtt fogadni.17 hetes vagyok

Figyelt kérdés
A legelejétől nagyon hasfájós voltam, és semmi baj nem volt, rendben volt a baba, a méhszáj. Emellett van folyásom, de azt is nézték, és a doki szerint normális, vettek kenetet, és abban sem találtak semmit.
2011. nov. 14. 15:08
 1/2 anonim ***** válasza:

A folyás természetes a terhességnél.

Nekem is végig fájdogált a hasam, béres magne b6-ot szedtem, ha kellett, többet is egy nap, illetve napi fél pihárka vörösbort. Beszéld meg a dokiddal jövőhéten mindenképpen!

2011. nov. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! En 22 hetes vagyok, es nalam is ugyanez van. Minden nap faj, tobbfele modon, neha huz, neha szur, neha gorcsol, de csak ritkan kemenyedik. En 20 hetesen korhazban is voltam a fajasok es plusz kisebb verzes miatt. 20 es fel hetesen, tehat masfel hete a mehszaj allapota jo volt, nem rovidult meg, es nem nyilt ki. Remelem ez azota is igy van, mert bar verzes nincs, a fajdalom maradt. Nekem is volt folyasom is, kellett kezelni, a folyas megszunt, de a fajdalom nem. De nekem mashol is faj, derekam is, szemerencsont es szemeremtstem is, combtovem is. Elegge ijeszto. Majd irdd meg legyszi mit mondott a doki. En 2 het mulva megyek uh ra, akkor majd rakerdezek a mehszaj allapotara.
2011. nov. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!