Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt is ugyan...

Terhesség alatt is ugyan olyan kellemetlen a rákszűrés, mint egyébként? 33 hetes.

Figyelt kérdés
2010. jan. 15. 08:28
 1/8 anonim ***** válasza:
orvos függő, nekem sohasem volt kellemetlen.
2010. jan. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt kellemetlen,most terhesen meg se éreztem!
2010. jan. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
annyira nem kellemetlen szerintem! :)
2010. jan. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt kellemetlen, mert az orvosom óvatos :)

10 hetes voltam, amikor elvégezte, sajnos nem lett jó az eredmény, kaptam hüvelykúpot. Újra megcsinálta a 14. héten, annak eredményét még nem tudom.


18 hetes kismama

2010. jan. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem terhesség előtt sem volt kellemetlen, és most sem:)
2010. jan. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem hétfőn csinálta a dokim, egyáltalán nem volt kellemetlen, csak van egy kis gyulladásom és valószínűleg emiatt is egyből vérezni kezdtem. Meg is ijedtem rendesen, mert szép kis tócsa lett alattam! De el is múlt utána, több piros vér nem jött szerencsére.


26 km

2010. jan. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jézusom!Tök megijedtem. De a vérzés mitől volt?
2010. jan. 15. 20:00
 8/8 anonim ***** válasza:
Gyulladástól nincs vérzés, valószínűleg felsértette az érzékeny és vérbő hámréteget a hüvelyben. A rákszűrés alapvetően nem egy vérzős vizsgálat, hiszen felhelyez egy henger alakú kacsát és egy vattapamacsvégű pálcikával mintát vesz a nyálkahártyáról. A vérzés biztosan nem ezektől az eszközöktől volt.
2010. jan. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!