Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érdekelne ki mit evett kívánt...

Érdekelne ki mit evett kívánt a terhessge idején?

Figyelt kérdés
Én a lányommal pl kakaót ittam rengeteget plussz jöhetett a mandarin kilószámra.

2014. aug. 20. 15:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Az első alatt szinte semmit, mert majd 3 hónapig állandóan hánytam. A másodiknál naponta egy 3 decis üveg őszibarack lekvárt.
2014. aug. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanzok a kaják mennek mint eddig se több se kevesebb .
2014. aug. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Szia

Az első 12-hétben gyümölcsöt.Sok-sok csakis friss gyümölcsöt és a húslevest!Szegény férjemet elküldtem a konzerv barackkal melegebbre :)

Utána aztán jöhetett minden...jégkrém,gyümölcs, hús,zöldségek,csoki és még sorolhatnám.Nem válogattam.Nyilván amit nem ajánlanak azt nem ettem.Hamburgert is csak házit ettem (zsemlét is én magam csináltam.)

Amit nem kívánok az a rántotta és a hal.


Üdv.: 38 hkm :)

2014. aug. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Petrezselymet csokorszámra. Legeltem mint valami kecske,hazáig se bírtam ki,úgy ahogy megvettem a zöldségesnél,nyomtam a fejembe az utcán. Meg a narancs gerezdeket mustárba mártogatva,de azt már otthon.
2014. aug. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Fuh nekem kaja korszakaim voltak :D

Első 12 hétben vajas kifli 1 nap akar 12 is :D

De volt: kakaó, 2 liter 1 nap minimum , tejbegriz ez csak 2-3 hétig tartott , joghurt az végig kísérte az egész terhességem. Fagyi liter számra :) Kolbàsz :D torta :) ó igen és a zöldalma rengeteg.

Szeretett is bent lenni 40+5 re bújt ki :D nem fogtam vissza magam azt ettem amit meg kívántam es annyit ettem belőle amennyi jol esett :)

Jol meg is híztam 58 voltam 85 el mentem szülni :D

Meg jo hogy visszafogytam legalább 62 re.. Meg a baba sem volt kicsi 3720gr 50 cm,

2014. aug. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Jah igen lányom van :) 10 hós.

A húslevest kihagytam :)

2014. aug. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Szia! Én a 2.-3. hónap környékén mindig libatöpörtyűt ettem kakaós kaláccsal! 5 hónapja szültem, a hányinger elkap, ha csak rágondolok erre a kombóra! :)
2014. aug. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Kisfiammal péksütit, sütit, csokit, cukrot, mindent ami édes, hihetetlen mennyiséget megettem ezekből a 9 hónap alatt.

Most a kislányommal eleinte a narancsot és a narancsos dolgokat, majd itt is előjött a péksütit, sütit, nápolyis csokit minden mennyiségben. :)

2014. aug. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Mindent amit meglattam! SZO SZERINT! Meg a csomagolo papirt is megettem volna... +22 kg lett az eredmenye. 10 honapos a gyerek mge +10kg van rajtam :/
2014. aug. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én 17 hetes vagyok.Nagyjából a 14.hétig hánytam,addig semmit nem kívántam.Most mióta megláttam,hogy már lehet kapni,a szőlő a mindenem.
2014. aug. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!