Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vélemények érdekelnének...

Nikosz88 kérdése:

Vélemények érdekelnének Péli-Toóth Judit nyíregyházi doktornőről. Utóbbi 2 évben szült valaki nála? Tarifája is érdekelne .

Figyelt kérdés

2014. ápr. 11. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:
17%
Tarifája azt hiszem 10000 Ft , barátnőm jár hozzá, de ő nem kismama. Én 12 hetes genetikai ultrahangon voltam, ő volt az orvos, és annyira kedves és aranyos volt:)
2014. ápr. 12. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. :) Az az igazság, hogy én évek óta hozzá járok és úgy néz ki hogy párommal belevágunk a baba projektbe. Én nagyon kedvelem, mert aranyos de itt interneten elég sok rosszat olvastam róla, hogy nem megy be szülésre és így elbizonytalanodtam. Ezért is érdekelnének frisebb tapasztalatok. A tarifája az már 11.000 Ft viszont engem az érdekelne, hogy aki már szült nála, szüléskor megmondta kerek perec hogy menyit kér "borítékba" vagy a betegre bízza?
2014. ápr. 12. 12:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is hozzá járok, mondjuk még csak félidős vagyok, nekem még nem momdta, hogy mennyit fog kérni szülésnél, de szerintem 100-200 ezer körül.
2014. ápr. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hűűűűű nem sok az egy kicsit? :S én úgy hittem max 50-80 ezer között, hisz ha végig hozzá jár az ember,maga a vizsgálatok is benne lesznek vagy 120 ezerbe. Minden esetre írtóra hálás lennék, ha megtudod pontosan akkor majd leírnád ide:)
2014. ápr. 14. 12:39
 5/5 ivilicious ***** válasza:
Én otthon,mielőtt elköltöztem volna onnan,csak Dr.Pethőhöz jártam, bár akkor még nem voltam terhes, sok mindenkit kipróbáltam, de ő volt a legaranyosabb :)
2014. ápr. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!