Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák ti miket esztek,...

Kismamák ti miket esztek, isztok? Mennyire figyeltek oda a vitamindús étkezésre? 18 hkm

Figyelt kérdés

2014. aug. 21. 10:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Most 17 hetes vagyok.Nagyjából 2-3 hete hagyott alább a hányinger/hányás.Eléggé megviselt,fogytam is,szval most úgy vagyok vele,hogy minden eszek amit megkívánok.Természetes eszek zöldséget,gyümölcsöt,főzeléket,de célzottan nem figyelek oda mit és mennyit.Annyi,hogy a fűszereseket kerülöm,meg a szénsavas dolgokat,mert a terhesség eleje óta túl sok a savam.
2014. aug. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Engem a rosszulét teljesen elkerült. Eddig még nem hánytam a terhesség alatt. Néha volt émelygés, de az sem volt vészes. Szerencsésnek mondhatom magam ilyen téren.
2014. aug. 21. 10:15
 3/4 anonim ***** válasza:

Én nem figyeltem rá, mert örültem, hogy valamit kívánok. Szerencsére a narancs az nagyon ment, napi 1-1,5kg is. Egyébként rostos levek, citrus félék és melegszendvics. Ez áll a statisztikám élén.


Persze volt főtt étel is minden nap, csak az nem esett jól és keveset ettem.

A Bvitaminokat (folsavat), kalcium, magnézium, Dvitamin és halolaj ezeket szedtem, a végént extrém magnéziumot kellett szülésig. A baba nagy lett, makk egészséges és nekem sem romlott el egy fogam sem stb.

2014. aug. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Két hónapig én is úgy hánytam, hogy a végén már semmit nem kívántam, 24 hetes vagyok, és most tartok a kiindulási súlyomnál. Úgyhogy én "zabálok mint a disznó", bár a gyerekem a kritikus időszak végén is nagyobb volt, mint lennie kellett volna úgy, hogy még vitaminokat sem tudtam szedni, mert attól is rosszul voltam. Most, hogy rengeteg gyümölcsből lehet válogatni, amit éppen megkívánok azt eszem, plusz paprika/paradicsom naponta, ugyanakkor én szénhidrátot is elég sokat eszem, mert mással nem tudok jóllakni, és még így is állandóan éhes vagyok. Húst keveset, tejterméket sokat a kalcium miatt.
2014. aug. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!