Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt kinek milyen...

Terhesség alatt kinek milyen gyakori volt a hüvelyviszketés és mivel kezelte?

Figyelt kérdés
6heteske vagyok,és kb2hete x-epil mosakodót használok ami segít.Viszont a fehér folyásom néha sokvan és hol vizesebb hol sűrűbb.Ez baj?A viszketés néha jön elő deha lekezelem ezzel az indtim mosakodóval akkor jobb.Kiváncsi lennék van akinek terhesség alatt folyton volt e ilyen jellegű problémája?(És nálam nemszagos nemszines,a folyás néha sárgás..)
2014. aug. 24. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Kétszer volt ilyen, mindkétszer orvoshoz mentem, mert tudtam, hogy fertőzésem van. Ő írt fel kúpot, krémet, amit kellett. A sárgás folyás, viszketés fertőzésre utal.
2014. aug. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Terhesség alatt normális az erősebb folyás, főleg ha vizes, esetleg fehér. De ha sárgás az fertőzés jele, a viszketés meg pláne. Inkább nézesd meg magad dokival.
2014. aug. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem a doki a vitagyn C-t ajánlotta. Annyi hogy terhesség alatt nem szabad használni az applikátort.

2014. aug. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálam is ez volt, nem volt büdi , hanem néha sárgás, majd az orvos közölte, hogy gomba. :/ Canesten hüvelykúp és krém segített. Szerintem mindenképp nézesd meg!
2014. aug. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!