Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gerincbe érzéstelenítés milyen?

Gerincbe érzéstelenítés milyen?

Figyelt kérdés
Babát várok. Ez a gerincbe érzéstelenítés az amitől évek óta rettegek, konkrétan, hogy nem fogom érezni a lábaim. Ti hogy éltétek meg? Leírnátok mi zajlik pontosan, mi játszódott le bennetek?
2014. aug. 24. 20:26
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
75%

Az epidurálisra gondolsz?

Azt gerinc mellé adják, maga a szúrás egyáltalán nem fáj, és a lábaidat is fogod érezni, csak a fájásokat nem.

Szuper jó, legalábbis nekem nagyon jó volt, a fájásokkor csak egy enyhe feszülést éreztem, így pontosan tudtam, hogy mikor kell nyomni. Se a szülés, sem utána a gátvarrás nem fájt. Kicsit elálmosodtam tőle.

Én nagyon örülök, hogy a szülésznő rábeszélt.

2014. aug. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
Már biztos, hogy császárod lesz?
2014. aug. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%

én ne sejtettem hogy császár lesz a vége, ezért nem is voltam felkészülve a témára


mivel nyugtató is van az infúzióban ezért nem különösebben zavar majd hogy nem érzed a lábad


egyébként hat óra múlva már kezd kimenni a zsibbadás és mily szerencse nekem addig tartott a nyugtató hatása is


na ha nem lett volna nyugtató csak deréktól lefelé bénaság biztos hogy hisztirohamot kaptam volna

2014. aug. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

Nagyon úgy néz ki a vérnyomásom miatt.

Nagyon meg tud ugrani, és a doki azt mondta nem kellene kísérletezni.

2014. aug. 24. 20:31
 5/32 A kérdező kommentje:
Ettől félek, hogy be fogok pánikolni, hogy nem tudok mozogni.
2014. aug. 24. 20:32
 6/32 A kérdező kommentje:
Egyébként egyáltalán nem érzed, ugye, és mozgatni sem tudod?
2014. aug. 24. 20:33
 7/32 anonim ***** válasza:
gerincbe akkor adnak ha császárod lesz és akkor nem érzed a lábad, nekem 6 hónapja volt a császárom, egyáltalán nem fájt ahogy megszúrtak mondjuk én 12 óra szenvedés után kaptam úgyh nekem már mindegy volt mit csinálnak velem csak legyen vége, nekem mivel estére jött ki a császár úgyh én utána aludtam mint a bunda, egyszer kértem plussz egy fájdalomcsillapítót és aludtam tovább. Max annyi volt rossz h nem emelhettem a fejem, de kibírható!
2014. aug. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
39%
mellkastól lefele nem érzel semmi, és nem tudod mozgatni akármennyire is akarod!
2014. aug. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:

7es vagyok!


én mivel egész terhesség alatt elég rosszul aludtan, sokszor jártam éjszaka pisilni meg sokszor felkeltem, úgyh még egy kicsit 'élveztem' is h csak aludnom kell!

2014. aug. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Ezelég ijesztően hangzik. Nem pánikolt be ott senki? Nem volt bennetek ha bármi van hogy mentek ki?
2014. aug. 24. 20:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!