Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A magzatviz szivárgás egyfolyt...

A magzatviz szivárgás egyfolytába tart vagy lehet olyan is hogy egy ideig nincs semmit?

Figyelt kérdés

Mielőtt bárki irná igen felhivtam a dokit ő azt mondta pihenjek és ha rendszeresek a fájások akkor menjek be a kórházba. Ami érdekes mert 37 hetes vagyok. 3 hete távozott a nyákdugom amire azt mondta ne aggódjak szép nagy baba lesz..

Reggel voltam vérvételen majd elmentem pisilni és vizes volt a bugyim és a nadrágom is egy csìkba, tettem be zsepit mert csak az volt nálam, és itthon megnéztem átnedvesedett de nem volt csuron viz. Hazafele tobbszor meg kellett állnom görcsök miatt, de jóslók szoktak lenni. Most pihenek figyelem az időt ha rendszeres azonnal megyünk be. Ti mit gondoltok erről? Első baba!!



2014. aug. 25. 12:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Azt, hogy azonnal menj a kórházba, vagy az orvosodhoz!


Mikor az én picim született, pénteken délelőtt voltam a dokimnál. Délután olyan volt, mintha a magzatvíz szivárgott volna. De nem nagyon. Első gyerek, bizonytalan voltam. Azt hittem, hogy a magzatvíz elfolyás az bővebb lesz. Aztán elmúlt. Fájásom semmi sem volt. Éjszaka nem folyt. Másnap hol volt egy kicsit, hol nem. De délután már úgy éreztem, hogy talán ez mégis csak a magzatvíz. Estefelé értünk be, még akkor is aggódtam, hogy mi van ha ez nem az. Úgyis lett, az ügyeletes szülésznők kiröhögtek, hogy ez pisi. De mondtam nekik, hogy tudom, hogy nem pisiltem. Az ügyeletes doki megvizsgált, ő is azt mondta, hogy nem folyik a magzatvíz. Majd valami isteni sugallattól vezérelve, újra megvizsgált, és akkor mondta, hogy tényleg folyik a magzatvíz.

Kaptam infuziót, de semmi fájásom nem lett, így nem kockáztattak tovább, és megcsászároztak. Mindez napra pontosan a 40. héten.

A babám a régóta elfolyt magzatvíz miatt fertőzést kapott. Már jól van, de sokkal nagyobb baj is lehetett volna, illetve a mozgásfejlődése lassabb, azt mondják ezért.


Utólag nagyon bánt a dolog, a lelkiismeretem, hogy így történt. A tudatlanságom és tapasztalatlanságom miatt történt. Mai eszemmel mennék azonnal. Pedig még ők is haza akartak küldeni. El nem tudom képzelni, hogy akkor mi lett volna. Bele sem akarok gondolni.

Megjegyzem, hogy mikor pénteken gyanús volt a dolog, akkor este felhívtam a fogadott szülésznőmet, de mivel csak ayon enyhén és néha tényleg órákig nem is volt semmi, így ő is azt mondta, hogy várjak. Nem értem miért, a te dokidat sem. A magzatvíz elfolyás mindegy hogyan és mennyire, de elfolyás.


Úgyhogy siess a kórházba. Ott mondjanak a szakemberek véleményt, minthogy te vársz a nem is tudod, hogy mire.

2014. aug. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem akarlak megijeszteni de nekem anno azt mondták, hogy a magzatvíz szivárgás, vagy az elfolyt magzatvíz nem játék, te nem tudod megállapítani hogy mennyi folyt el és mennyi maradhatott még és a babának nem jó ha víz nélkül marad.

Én a helyedben bemennék a kórházba... Minden jót kívánok. :)

2014. aug. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
KÓRHÁZ, azonnal. Februárban én is így voltam, nem mentem be, csak másnap, nem voltam benne biztos hogy magzatvíz Nem lett gond, de ezért hálát adok örökre mindennek! Az ügyeletes doki azt mondta rögtön kórház, bármi ilyesmi történik
2014. aug. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!