Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan kismama aki egyfolyt...

Van olyan kismama aki egyfolytába éhes?

Figyelt kérdés

6.hétben vagyok és folyamatosan csak ennék..

valaki hasonló helyzetben?



2014. jan. 23. 12:18
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem a 12. hétig ez volt.

utána az összes tünetem ezzel együtt elmúlt


18 hkm

2014. jan. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is így voltam 14 hetesig, fel is jött idáig 6 kiló és most vagyok 16+3 hetes. kedves első tudod már a babód nemét?
2014. jan. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az nem kifejezés. Eszem valamit és utána ugyanúgy korog a gyomrom. Most vagyok a 7. hétben, de nekem is az 5. környékén jött ez az érzés. Én almát, vagy kekszet szoktam nassolni két evés között. :)
2014. jan. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
huh nekem a keksz nagyon nem jött be, én paradicsomot ettem az utóbbi 2 napba. mindennel kísérletezek. :D
2014. jan. 23. 13:26
 5/9 anonim ***** válasza:
Sajnos még nem tudjuk a nemét, mert még nem volt hajlandó megmutatni magát, de reméljük a jövőheti UH-n már szerencsénk lesz :)
2014. jan. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia,előszőr is Gratulálok!

Én 6.5 hetes vagyok. Én is állandóan csak ennék.

Egyik nap jobban vagyok, ma borzasztó a közérzetem,állandóan émelyeg a gyomrom, mintvalami tengeri beteg :-), és a fáradságról nem beszélve.

Neked nem sok a gyomorsavad?

Voltál már orvosnál? Első baba?

"Anna"

2014. jan. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem a sok gyomorsav miatt volt ilyenem. Aztán a 12.-13. hét körül átváltott étvágytalanságba és gyomorégésbe :(
2014. jan. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok. Én is gratulálok mindenkinek :)

első baba lesz igen, sok a savam de igazán az a vicces hogy hangosan morog meg mintha folyna a hasamba a víz. voltam dokinál 6.hétben vagyunk :)

2014. jan. 23. 13:42
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is egyfolytában éhes voltam, végig az egész terhesség alatt. Kétszer akkora adagokat ettem, mint a férjem, és mégsem laktam jól, állandó éhségérzetem volt, így mindig nasiztam valamit (keksz, gyümölcs, joghurt, csoki, stb. mindegy mi). Meg is lett az mértéktelen falatozás eredménye, a végére 25 kg plusszal mentem szülni, de szerencsére hamar le is ment szülés után (2 hónap).
2014. jan. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!