Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetes terhességet lehet...

Hány hetes terhességet lehet látni, hüvelyi ultrahanggal? Szeptember 3. ára nem várom, ha mégis megjön menjek vissza arra az időpontra amit adtak vagy felesleges?

Figyelt kérdés
Azért kerestelek fel titeket mert teljesen össze vagyok zavarodva.Tehát a terhességet z utolsó normális menzesztől számolják,én úgy tudom.Ami nekem 2014.07.12.-én volt utoljára. Szóval ha ez alapján számolom akkor már 6 hetesnek kell lennem.Viszont ma mikor voltam orvosnál hüvelyi ultrahanggal megvizsgált és azt mondta nem lát semmit.2014.08.08.-án kellett megjönnie és meg is jött de nem olyan volt mint amilyen szokott lenni,3 napig tartott és volt ,hogy tiszta tampont vettem le,kb 2 tampont maszatoltam be a 3 nap alatt.Ma az orvosom azt mindta hogy ő augusztusi menzimtől számolja a terhességet ,de mivel korai még nem lát semmit menjek vissza két hét múlva.Szeptember 3.-ára nem várom, a,Vannak terhességre utaló jeleim,olyat eszek amit nem szoktam,amit meg szeretek arra rá sem bírok nézni,sokat pisilek és fáradékony vagyok." tesztből 1 negatív 1 pozitív.Ha volt valaki Így írja le kérem mi volt a tapasztalata vagy ő mit lépett.
2014. aug. 25. 15:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Kesoi peteeres csodakra kepes. A maszatolas siman lehetett beagyazodas jele is, ami megtermekenyules utan 8-10 nappal van. 14.napon pedig lehet mar tesztelni.


De ezt egy nogyogyasznak illene tudnia es ezzel is kellene szamolnia.

2014. aug. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ma azt mondta hogy menejek vissza 09.08-án de még aznap reggel mielőtt megyek csináljak ismét tesztet.remélem sikerült a baba már nagyon akarjuk a kis jövevényt.
2014. aug. 25. 17:05
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem is volt már mindösszesen 2-3 napig tartó vérzésem, ami eltért a szokásostól, mégsem voltam terhes. Ilyen is van.

Amúgy én 5 hetes terhesen voltam először uh-n mikor terhes voltam, már látott az orvos petezsákot én következő héten kórházba kerültem enyhe vérzéssel és alhasi görcsökkel, akkor már szikhólyagot is láttak és következő héten, azaz 7 hetesen meg volt szívhang is. Ha neked már 6 hetesnek kellett volna lenned és az orvos nem látott semmit és meg is jött a vérzésed, még ha másabb is volt, mint a szokásos, akkor nem gondolnám, hogy akkor valóban terhes voltál. Most meg azóta már összejöhetett.

Menj vissza akkor, amikor a doki mondta és majd kiderül. Persze, ha akkor megjön a következő hónapban is a vérzésed, akkor meg éppenséggel felesleges visszamenni, mert akkor meg úgyis egyértelmű, hogy nem vagy terhes.

2014. aug. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ahogy meg kellett volna jönnie utána kb 2 hét múlva már látszik.
2014. aug. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hogy őszinte legyek, ha egészséges vagy, 3-a előtt én nem mennék, már csak azért sem, mert a nemvárt napján is csak a megvastagodott nyálkahártyát látná, ami lehet a periódusod vége miatt is. Uh-ra legkorábban 5-én lenne értelme menni, ha legalább 2 egymást követő napon pozitív teszteredményed van, viszont még akkor sem látni a petezsákot, tehát 1-2 héten belül úgyis vissza kéne menned újra megnézetni, jó helyen ágyazódott-e be. Másik tény, hogy bár elvileg nem károsítja a magzatot, mégsem biztos, hogy esetleg nem indít be valamilyen kémiai folyamatot, így sok helyen nem javasolják a túl gyakori vizsgálatot. Én elsőként az 5. héten voltam, bár az is kicsit korai volt, de legalább mutatott valamit a képernyő.
2014. aug. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Zizikres válasza:

Másfél éve szerettünk volna babát a párommal. Mindkettőnket kivizsgáltak, teljesen egészségesek vagyunk, mégsem jött össze a baba, ugyan így izgultam minden hónapban.

Aztán április 5-én megtörtént! Tudtam, éreztem! (A mensesem után 3 héttel megfogantam.) Már 9 nap múlva pozitív volt a tesztem, a 10. napon felritkulást látott a doki a méhnyálkahártyámon, és a 25. nap környékén szívverést is. Most 24. hetes terhes vagyok - ikrekkel! :) :) Szóval, nyugi! Ne görcsölj, amikor összejön a baba, tudni fogod!

2014. aug. 26. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.zizikres gratulálok.:) még annyi kérdésem lenne hogy mért érzem azt folyamatosan a menstruáciom ota hogy meg akar jon?folyamatos nyomás érzés van a hasamban.
2014. aug. 26. 09:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!