Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes terhes vagyok. A...

7 hetes terhes vagyok. A vernyomasom nagyon alacsony. Mit ajanlotok ra, amivel nem artok a babanak?

Figyelt kérdés
2008. aug. 7. 11:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon alacsony. Mivel terhességem előtt sem kávéztam,ezért egyértelműen most sem iszom. többet alszom, mint azelőtt, de ez nem zavar:) Szerintem most te se kezd el magad kávékkal tömni. vagy esetleg kipróbálhatsz egy gyengébb capucsinot hátha segít. én még ettől is rosszul voltam. szédűltem,vert a szívem nagyon.

Örülj neki,h nem magas,hanem alacsony:)

Üdv:22.hetes Kismama:)

2008. aug. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon alacsony a vérnyomásom, illetve nekem már terhesség előtt is az volt. Nyugodtan ihatsz kávét, én nescafé-t iszom reggelente. Tény, hogy inkább tejeskávé formátuma van, mert cukrosan és sok tejjel szeretem, nem erősen, de ennyitől nem lesz baja a babának. Vagy teázhatsz is, ha az jobban esik, nézd meg, hogy egyáltalán használ-e valamelyik.

Terhesség alatt annak nem ajánlott koffeint bevinnie, akinek a vérnyomása, mert az veszélyes lehet, hajlamosít egyéb betegségek jelentkezésére. Egyébként nekem azt mondták, hogy a második, harmadik trimeszterben javulni fog a helyzet, de nálam semmi sem változott, a vérnyomásom még mindig alacsony és alvajáró vagyok ébredés után néhány óráig, majd ebéd után ismét.

2008. aug. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok. Javítok: "Terhesség alatt annak nem ajánlott koffeint bevinnie, akinek magas a vérnyomása..." A lényeg kimaradt.
2008. aug. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia.Önmagában nem baj az alacsony vérnyomás ha nem érzed magad rosszúl erről nem írtál.Nekem a fiammal olyan alacsony volt hogy a védőnöm azt mondta kóla ,kávé,tea.Na nem egyszerre .Na most a kóla meg a kávé tudjuk nem a leg egészségesebb de ihatsz teát vagy kicsi kávét sok tejjel.Én szeretem a kólát ill. eddig szerettem mert most a harmadik babánál nem birom meg inni de az első kettőnél ittam mértékkel és semmi baj nem lett belőle.Bár az én vérnyomásomon az se segített de túl éltük.Az alacsony vérnyomás nem káros a babára nézve csak el ne ájulj valahol, inkább ülj le akár egy kerítés szélére is ha úgy érzed magd.
2008. aug. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Valóban kávét ajánlanak a dokik is
2008. aug. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a segitsegeteket!Szep napot!
2008. aug. 7. 11:58
 7/7 anonim ***** válasza:
Bocs, nem akarok én okoskodó lenni, de most már szeretném elmondani az alacsony vérnyomásosok nevében, h nem igaz, h jobb, mint a magas vérnyomás. Ez egy tévhit. Az orvosok azt mondják ezzel is meg lehet tanulni élni. Hát szívesen átterhelném arra a dokira, aki ezt mondta az én 60/50-es vérnyomásomat, a reggeli négykézláb kelésemet, az ájulásos, szédüléses, látásgondjaimat, fülzúgásomat. Igenis van olyan rossz mint a magas, csak mindenki a maga baját érzi nagyobbnak. Ja és bónuszként szívritmuszavarom is van. Hurrá!!
2009. okt. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!