Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gond lehet a babammal?

Gond lehet a babammal?

Figyelt kérdés
A kilencedik honapban vagyok.a hatodik honaptol, a hasam jobb oldalan szinte naponta lukteto erzest erzek.olyan mintha csuklana a baba.eros, ritmikus,szivdobogashoz eleg lassu.Az orvost kerdeztem neorysmara gondoltam, o azt felelte nem az nekem nincs.ugy velte lehet a szivet erzem, de nekem ez eleg hihetetlen.van ugy,hogy masfel percig is eltart, napi haromszor... nincs olyan bababetegseg aminek lehet ez az elojele?erzett meg valaki ilyet?

#betegség #terhesség #lukteto erzes
2014. aug. 26. 07:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne aggódj! Csuklik a Babád. Nálunk is volt ilyen, naponta többször is. :)
2014. aug. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
O te jo eg! Koszonom a valaszt :) es az mitol lehet?nem tudsz valamit hogy mi az oka?
2014. aug. 26. 10:26
 3/6 anonim ***** válasza:
Már kortyolgat a magzatvízből és pisil is. :) Ez teljesen természetes. Ha megszületik, akkor is sokat fog csuklani, de idővel egyre kevesebbet. Az orvosok azt mondják, ez minket jobban zavar, mint őket. :)
2014. aug. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszt :))) nagyon megnyugtatott.en is gondoltam ra de butasagnak veltem.most utanaolvatam es tenyleg !!! :))) koszi szepen :)
2014. aug. 26. 10:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Szívesen! Sok boldogságoz kívánok a babához! :)
2014. aug. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom :) :*
2014. aug. 26. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!