Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor pisilek van néha hogy...

Mikor pisilek van néha hogy apró darab valamik jönnek belőlem, és olyankor néha barnás váladék is van a papiron, ez baj lehet? Amugy 15 hetes vagyok, és fáj is a hasm egyfolytában ez baj?

Figyelt kérdés
2008. aug. 7. 11:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen, mindkettő utalhat arra, hogy valami nincs rendben, de a két tünet egyszerre már a "baj" kategóriába tartozik. Pontosabban figyelmeztet valamire.

Úgyhogy én a helyedben szépen összekészülődnék és ellátogatnék a legközelebbi nőgyógyászatra, vagy ha van saját dokid, akkor hívd fel. Bár valószínűleg ő is be fog hívni.

2008. aug. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
most voltam ezzel a kórházba azt mondták semmi baj nincs gyógyszert szedtem de még mostis néha nem mindig van hogy 2 nap mulva jelentkezik! Mit tegyek??
2008. aug. 7. 11:44
 3/6 anonim ***** válasza:

És mire adták a gyógyszert, ha elméletileg semmi bajod? Milyen gyógyszert kaptál?

Ultrahangot készítettek, vagy mi alapján mondták, hogy nincs semmi baj?

Ne haragudj, hogy ennyit kérdezek, de úgy érzem, hogy van itt még bőven info, amit nem adtál meg, vagy nem értjük...

Még esetleg arra tudok gondolni, hogy volt egy kisebb haematomád és esetleg arra adtak gyógyszert, hogy az felszívódjon, illetve hogy az ereket erősítsék. Akkor előfordulhat, hogy a bevérzés folyamatosan ürül, mert mondjuk olyan helyen van, hogy nem tudott azonnal távozni a vér, amikor az keletkezett, ez megmagyarázná, hogy miért is barnás a váladék. Viszont ez meg nagyobb horderejű attól, hogy ne szóljanak semmit sem róla.

2008. aug. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy húgyhólyag gyulladásod van?
2008. aug. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Végülis azzal mentem be a kórházba hogy mint mondtam apró darabok jöttek belőlem és barnás folyásom volt

megvizsgáltak ultrahangon a bab jól van megnézett a doki alulról is látta hogy van valami nyálkás barna folyás de semmi különös minden rendben ezért fektetek be ami gyógyszert adtak az a Dicynone, Duphaston és a magne B6 megemelték a szedését3 x 2-re. másnapra elmult ez a barnás váladék de akkor is mondtam hogy fáj a hasam azt mondta a doki azért mert a gyerek nő és így tágulok. végülis ennyi, azt mondta sokat pihenjek.

2008. aug. 7. 22:03
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja ,és nézték a vízeletet de negatív volt , elvileg nincs semmi,de mielőtt eljöttem mondtam a dokinak ,hogy van folyásom és felirta a Lady Pharma hüvelyöblitőt, de én inkábba kamilával mosom.
2008. aug. 7. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!