Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen gyakran használhatom...

Milyen gyakran használhatom az Angelsounds magzati szívhangfigyelőt?

Figyelt kérdés

Az elmúlt 1 héten minden nap használtam - nagy megnyugvás, hogy hallhatom a szívverését. Ugye nem árt? Nem találok sehol semmilyen tudományos információt erre vonatkozóan.

13 hkm


2012. máj. 1. 10:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Ártani semmiképpen nem árt, de vannak babák, akik utálják ezt a dopplert. Ilyenkor picit nyugtalanabbak lesznek tőle. (Én babám pl. teljesen kikészül az NST-től, de ugye azt muszáj. A szülésznőnk szerint a legtöbb gyerek nem tolerálja. :))

Tehát bajt nem csinálsz vele, az biztos.


38 hetes km

2012. máj. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia, nekem is van, sokat használtam, amíg nem éreztem a picit mocorogni minden nap. Engem is aggasztott, vajon káros e, de a készülékkel kapcsolatos több angol oldalon is azt találtam, hogy nem káros. Már nem használom, mert mindig nyüzsög, majd talán ha nagyobb lesz és nem fér el, akkor "ránézek" :) Boldog babavárást! 23 hkm
2012. máj. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok, ha nagyobb lesz, és nem fér el, akkor már minden rezdülését érzed majd! :))) Én is azt hittem, hogy akkor majd nyugisabb lesz, de kiderült, hogy nagyot tévedtem. :)))))
2012. máj. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi Lányok!

Akkor megyek és meg is hallgatom a kis Picurkát! :))

2012. máj. 1. 11:33
 5/5 anonim ***** válasza:

Második vagyok, köszi szépen, Első :) remélem így lesz!


Kedves Kérdező, jó "kémkedést" :)

2012. máj. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!