Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Két helyen is tisztán hallhato...

Két helyen is tisztán hallhatom a baba szívverését?!

Figyelt kérdés

Mivel még nem érzem a baba mozgását (15. hét, első terhesség), Agelsounds magzati szívhang figyelővel szoktam időnkét meghallgatni a kicsi dobogó szívét. Ma meg akartam mutatni a férjemnek, és azt is, hogy milyen gyors az én szívverésemhez képest, de két helyen is a baba gyors ütemű dobogását hallottam. ( bal lent illetve jobb szélen).

A második a köldökzsinór vagy a lepény lehetett?

( UH szerint csak egy babánk van )



2013. dec. 15. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Hiába érzed gyorsnak, az csak a te ütőered. Az ütőér jobb és bal oldalt fut a lábaid felé. Én is akkor tudtam meg ezt, mikor meglepődtem, hogy mindkét oldalt hallom a babát...A kettő között próbáld meg keresni a babát.
2013. dec. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pontosan az egyik sem a baba, hanem a te ered.
2013. dec. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Még annyit, hogy ne rémülj meg, ha esetleg nem találod a pici szívverését. Én is csak a 20. hét után találtam meg egyértelműen az angelsounds-al...
2013. dec. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

a védőnőm multkor először jobb oldalon azt mondta,hogy amit hallunk az a köldökzsinór.Keresett a bal oldalon és megtalálta a baba szívét.Kicsit más volt a kettő,a szíve erőteljesebb ,élesebb volt.

szerintem párszor én is a köldökzsinórra hittem,hogy a szíve ,mikor itthon néztem magamnak.

2013. dec. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A koldokzsinor aramlast en a szelfujashoz tudnam hasonlitani :D semmmikepp nem dobogas
2013. dec. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!