Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen kötelező vizsgalatok...

Milyen kötelező vizsgalatok vannak még hátra a 24. hét után?

Figyelt kérdés
Munkahelyemen holnapra kell megmondanom, hogy Meddig dolgozok és mikor kell kimennem kötelező vizsgálatra. A helyettesítésemet és az utódok betanításást szervezzük.
2014. aug. 26. 16:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

28.héten:vércsoport kontroll.

32. héten:3. kötelező uh.

36. héttől:hetente NST.

38. héten:4. kötelező uh.


Holnap megyek az első NST vizsgálatra!


Boldog babavárást!

36hkm

2014. aug. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez sajnos változó, a védőnődet kérdezd meg!

Én terhesség alatt költöztem és a két városban, hiába van egy megyében, máskor vannak a vizsgálatok.

Nálunk:

26 héten cukros vérvétel, erre számolj min 2 órát

30 héten uh, ezt nekem a doki megcsinálta a szokásos vizsgálaton, de van ahol külön kell menni.

32 héten vérvétel, nálunk cukor és teráposort is volt.

36 héten vérvétel, na ezt itt nem kérik de a másik városban igen ahová előbb jártam.

36 héttől Ctg/ Nst heti 1x

38 héten Uh

2014. aug. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2es vagyok.

Én a 26 héten voltam belgyógyászaton Ekg vizsgálaton, és fogorvosnál is. Van ahol korában küldenek.

2014. aug. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A védőnődet kérdezd meg, hogy ott nálatok mi a vizsgálatok menete, mert helyenként eléggé eltérő időpontokban lehetnek a vizsgálatok. Pl. nálunk 28-30 heti UH van, van ahol meg 26. héten van, vagy 32. héten.
2014. aug. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!