Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » S. O. S. A Dm-ben kapható...

S. O. S. A Dm-ben kapható X-epil gyors teszt mennyire megbízható?

Figyelt kérdés

Most csináltam egyet. Tudom hogy reggeliből kell holnap megismétlem.

Hétfőn csináltam egy Gabrielt.az pozi lett. Most is van 2. Csík de halványan. Első terhességemnél 6 hetesen egyből kijött 2 erős csík. Mindjárt teszek fel képet.


2014. aug. 26. 17:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem az X-epil 5 hetes terhesen halvány pozit mutatott , a tobbirol nem tudok véleményt mondani ebből a fajtából csináltam négyet :D 10 hós a lányom :)
2014. aug. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


Az elsőn talán jobban látszik.

Köszi.

2014. aug. 26. 17:42
 3/9 anonim ***** válasza:

Szép pozitív ez a teszt:) Gratulálok:)

Egyébként sztem tök megbízható ez a teszt,én mindig(majdnem mindig) ezzel teszteltem és nem csalódtam benne. Sose mutatott pozitívat ha nem voltam babás és negatívat ha mégis! Egyszóval az amit látsz az a valóság :D :)

Boldog babavárást!

24+2hkm

2014. aug. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ez tuti pozi. Elég szép . Gratulálok . Nekem ennél halványabb volt 5 hetesen :)
2014. aug. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi. Én eddig Gabrielt vettem ilyet most vettem először. Csak furi hogy még nincs tünetem :( biztos még korai. egyébként milyen idős terhességet mutat ki?
2014. aug. 26. 17:49
 6/9 anonim ***** válasza:
ez pozitív.:-) Érdekes hogy én egyszerre két tesztet szoktam egy vizeletből a gabriel negatív lett az xepil pozi volt.
2014. aug. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez bizony pozitiv.nekem ez a teszt mutatta ki a ksfiamat a nemvart utani 2.napon.:-)

Gratulalok

2014. aug. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Gratulálok! :)

Nekem 1 hetes késés után délutániból pozi volt :) Most a 20. hetet tapossuk :)

2014. aug. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez erős pozitív! :)

Én mindig gyors teszteltem. Sose volt hibás vagy téves. :)


Minden terhesség más. Én az első babával végig hányingeres voltam, alig ettem rosszul viseltem mindent. Most a 2.at várom semmi bajom, mintha nem is lennék terhes annyi, hogy esténként sok a savam. :)


35hkm

2014. aug. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!