Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35hetes kismama vagyok és a...

35hetes kismama vagyok és a mai tanácsadáson jeleztem a védőnőnek hogy nagyon sokat mocorog a babám, és ő is magas szívhangot (180/ritm. ) állapított meg. Mitől lehet ez? A dokimmal csak holnap tudom megvizsgáltatni magam. Ugye nincs baj?

Figyelt kérdés
2014. aug. 27. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy baj lenne, aktív babád van, gondolom mozgás közben nézte a védőnő a szívhangot, azért ilyen szapora :)
2014. aug. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nincs baj, az én babának is nagyon magas lesz a szívverése, ha zaklatják (ultrahang, szívhang figyelés). Felidegesíti magát rajta és másodpercek alatt felgyorsul 180ra is akár a szívverése.

(Amúgy 140 és 180 között teljesen normális.)

2014. aug. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem gond, hiszen alaphelyzetben 140-150 és ha megmozdul simán felmegy 180-ra. Nekem már ilyen idősen volt nst-m mindkét babóval és ha megmozdult lazán felment ennyire. De ezt te is meg fogod látni ha jövő héten mész.
2014. aug. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
37 hetes kismama vagyok,a tegnapi nst-n 120és160között mozgott a szívhang a kicsinek,azt mondták h tökéletes ha 100alá megy vagy akár lejjebb ,na az már baj !! Aktív a kicsike ami nem baj :) Boldog baba várást :)
2014. aug. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!