Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kleopátra házban milyen az 5d...

Kleopátra házban milyen az 5d babamozi? Megérte az árát? Mi a véleményetek róluk?

Figyelt kérdés
2014. aug. 27. 15:23
 1/4 anonim ***** válasza:
49%

Én voltam náluk, hááát... A drágám nem akarta megmutatni csak a hátát, takarta az arcát a két kezével, erre az UH-s hölgy 30 percen keresztül nyomkodta a hasam,szó szerint húzkodta a gyerek fejét, hogy "menj már odébb, mutasd magad"...Én akkor körülbelül sokkot kaptam, és még az utána lévő napon is fájt a hasam... Párom az UH után meg is jegyezte, hogy azt hitte valamije leszakad a gyereknek közben. A DVD-t utólag majdnem sírva néztem, annyira sajnáltam a babát.


Ráadásnak emiatt 5D-t nem is tudott csinálni, csak 4d-t ( azt is körülbelül 5 perc erejéig), azt meg bárhol máshol is csinálhattak volna. 7 darab képet kaptunk CD-n, meg egyet nyomtatva, igaz a képek felbontása nagyon jó(gondolom jó a gép). Így volt 12ezer forint.


Egyébként a rendelő szép, tiszta, otthonos, az asszisztens csaj is nagyon aranyos.


Nekem nem érte meg elmenni oda, egy nagyon rossz élménnyel távoztunk, én is és a párom is. Nem fogjuk ezt választani újra. (Voltam már a Péterfybe is, ott a hölgy inkább simogatta a pocakom a 4d alatt, hogy felébredjen a baba, ezt vártam most is)


Nem mondom hogy másnál is így van, nagyon remélem hogy nem, de nálunk sajnos elég rosszul sült el a dolog.

2014. aug. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.Hány hetesen voltál?
2014. aug. 27. 20:49
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én pont az ellenkezőjét tapasztaltam. Mi 30 hetesen voltunk, szintén aludt a fiam. Mi is ébresztgettük, rázogattuk, de nem úgy ahogy az első írta. Nekem a klinikán például sokkal jobban megnyomkodták. Kerek 30 percet voltunk bent, és csodálatos élmény volt. Megnézhettük a képeket 3D szemüveggel, csodálatos volt. Kaptunk dvd-t, 2 db kinyomtatott szines fotót, CD-t tele képekkel, és rámásolták a 3D képeket is, otthon van ilyen tv-nk így megnézhettük, csodálatos élmény volt. Én szerintem az UH-s nő rettentő kedves volt, és mindent elmagyarázott mit látunk. Semmi kellemetlen élményünk nem volt vele :)
2014. aug. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 3 éve voltam ott, de csak 3D-n. Nincsenek jó tapasztalataim. Nagyon rossz minőségű képek lettek. Nem is akarta megmutatni magát a baba. Nekem is szegény babát felkergette a szonográfus a tüdőmhöz. Alig bírtam ülni utána az autóban.
2014. aug. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!