Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki VALÓS otthon végezhető...

Valaki VALÓS otthon végezhető munkát? Kismama vagyok s jól jönne egy kis plusz! Létezik egyáltalán ilyen?

Figyelt kérdés
2014. aug. 29. 11:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha értesz valamihez, akkor lehet találni valamit, esetleg maszekba csinálhatod, pl. fordítás, programozás, stb.

De ha olyanra gondolsz, hogy szakképzettség nélkül kínálgatnak otthon végezhető munkákat, boritékolás, összeszerelés meg társai az mind kamu. Ha ilyet keresel, akkor nem fogsz találni.

2014. aug. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ahogy előttem is írták, sajnos ilyen borítékolás és társai csak átverés.. Én is keresgéltem anno ilyeneket.

Én anyukámnak segítek be könyvelésbe, papírok lefűzése stb... ezért ad egy kis plusz pénzt.

2014. aug. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!