Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Otthon végezhető munkát...

Otthon végezhető munkát keresek ami nem átverés valaki tud ilyet?

Figyelt kérdés
8 hónapos terhes vagyok és már megbolondulok itthon szeretnék valamit dolgozni amit lehet itthonról .
2013. júl. 22. 18:03
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
Magyarországon ilyen nincs.Van kerted? Ültess magokat,termelj magadnak..ez a jövő,nem a pénz.
2013. júl. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Olyanokat tudok mondani, amikkel némi kicsi kiegészítést szerezhetsz 10-20-30 ezret havonta...tehát megélhetéshez kevés.

Ilyenek: telefonos értékesítés, internetes aukciózás, kérdőívezés.


1-es válaszoló: a kis kert azért nem egy 8 hónapos terhesnek való, pláne nem a kánikula kezdetén...de amúgy az ötlet a jövőt tekintve kiváló.

2013. júl. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kezdj el inkább tanulni. A kérdőívezés stb nagyon stresszes, biztos nem szeretnéd ha naponta kb 30-an küldjenek el a fenébe mert felhívod őket... Van varrógéped? Vagy tudsz kölcsönbe szerezni egyet? Nagyon könnyen lehet babaruhákat varrni, ráadásul olyat amilyet te szeretnél. Én pl körberajzoltam nadrágot/ujjatlant, az volt a szabásminta (persze hagytam helyet a varrásnak). Érdemes kipróbálni, szórakoztató és hasznos is egyben. Sőt ha jók aruhák, el is tudod adni, na tessék, ott van a munka :)
2013. júl. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jaj azért azt ne mond, hogy azt a ruhát amit pár hét varrás után készítenek megveszi valaki, még anyag árba sem.
2013. júl. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :).

Dolgoztam júniusig de amiótta itthon vagyok készen vagyok . Kerti munkát 1 es válaszoló inkább kihagynám 8 hónaposan lassan 9 dik hónapba lépek.


2 es válaszoló köszönöm az infot :).

Varrás szerintem sem tudnám eladni a ruhát amit pár hét alatt megtanultam :D.

2013. júl. 22. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!