Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32. héten valamivel kevesebb...

32. héten valamivel kevesebb magzatvíz mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Ugye nem lesz baj?

Controllra nem hívtak vissza!!


2014. aug. 30. 18:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Annyi h kicsit kevesebb a magzatvized mint az átlag! Ha nem hívtak vissza akkor biztos nincs gond! Ha gond lenne akkor biztos h pár nap múlva visszahívnának!
2014. aug. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Lassabban cserelodik. Ha nem mondtak,hogy problema akkor nem gazos! :)

23hkm

2014. aug. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Dorobert ***** válasza:
Mikor párommal jártunk ultrahangra ,egy másik anyukának is ezt mondták. Gond nélkül megszült. Nem kell pánikolni ,ha baj lenne elárulnák. Inni ,inni ,inni!!
2014. aug. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hát annyit mondtak hogy pihenjek többet és nyugi mondom ja 2 kisgyerek mellett és no segítség mellett meg is lehet oldani ,ráadásul jön az ovi tehát reggel kelés, szaladás ,aztán haza főzés takarítás stb... de gondolom aki tudja az tudja nem kell magyaráznom!!

Szóval nagyon félek mi lesz mert szeptember végéig ki AKARNÁM HÚZNI akkor már 37 hétre meg is születhet akár mert a fiam is akkor született 3150 gr-mal ! Inni iszon de nem kívánom most sörözni fogok persze alkoholmenteset!

2014. aug. 30. 18:55
 5/9 Dorobert ***** válasza:
Sör? Ezt tanácsolták? A sör vízhajtó ,megiszol egy litert ,kipisilsz 1,5 litert! Vigyázz vele!
2014. aug. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én cukros voltam,diétázom sportolnom kellett.32.héten kiderült hogy kevés a magzatvizem.azt mondták szigorú ágynyugalom....a kettő pont üti egymást.jobban éreztem a babát...jobban látszott hogy mozog.35.héten megrepedt a burok.császárral vették ki :-) minden oké volt
2014. aug. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ja nem tanácsolták csak mondtam hogy iszom de végülis akkor nem iszom !

Nincs magas cukrom , meg tulsúlyom sem ,de neked azért született meg a babád mert kevés volt a magzatvized?

De nem hinném hogy összefügg inkább a cukor!

De nekem csak valamivel ,szerintem nem mindegy hogy kevés vagy kevesebb, védőnő szerint sok kismamánál vagy ez vagy kicsit több van

2014. aug. 30. 21:35
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem diétával jó volt a cukrom.1 kg híztam a sport miatt a terhesség alatt..azaz a saját súlyomból vesztettem.nem érezte jól magát a kevés vízben azrz jött előbb.
2014. aug. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi hát ne jöjjön előbb, mert nem hinném hogy jó lenne hogy megszülessen 32 hetesen!!

A cukrommal semmi baj nincs illetve annyi hogy a cukorterhelésnél nagyon alacsony lett ennyi!

2014. aug. 31. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!