Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik, ti milyen kismamator...

Kismamik, ti milyen kismamatornát csináltatok, hogy fittek és csinosak maradjatok?

Figyelt kérdés
2014. aug. 31. 21:35
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
én nem csináltam kismama tornát. ugyanugy jártam tornázni, mint addig. 27. hétig spinningeltem, majd aquafitnessre és aquadynamicra jártam. igy én csak 3kg-ot hiztam a terhesség végére, illetve hát az ugye nem is hizás..a babám 4kg-val és 57 cm született :D
2014. aug. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kismama jógára járok. Ami ugye nem is igazi torna valójában. Meg szinte mindenhova gyalog megyek, a 3 km-ras lévő belvárosba is. Most vagyok 32 hetes és 5 kg van rajtam, ami csak a pocakom, máshol semmi. De ez gondolom alkatfüggő is.
2014. aug. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én nordic walking-oltam erdőben, hegynek fel, minden nap, amig bírtam. (Kb. 30. hétig voltam aktív)
2014. szept. 1. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Minden nap szép de nem mindig hosszú séta:D Nem kismama tornázok,de szeretnék elkezdeni:)

25hkm

2014. szept. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Terhesség előtt keményen futottam, havi 80-100km között. A 6. hét után leálltam vele és jógáztam, heti 2x90 percet, de azt elég dinamikusan. Végül 3,5 kilós babám született, összesen 9 kilót híztam, szülés után 1 hónappal pedig pont annyi kiló voltam, mint előtte.

A kajálásra nagyon figyelj, mert extra kalória csak a terhesség második felében kell, akkor is max 150-200/nap, ami egy szelet kenyér minden nélkül.

A nem hízásról mindenképpen lebeszéllek, mert a gyerek úgyis elveszi tőled, amire szüksége van, te viszont éhezni fog. Aki nem hízik a terhesség alatt, az tk. fogy a saját súlyából, ami könnyen epepangáshoz és epekőhöz vezethet - annyira nem vicces egy ilyen műtét terhesség alatt vagy szülés után.

2014. szept. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tippeket :) Azt én se tartom normálisnak ha valaki nem hízik a terhesség alatt, mivel már csak ott a baba súlya, a magzatvíz stb. Csak szeretnék formában maradni, illetve így a szülés után is gondolom könnyebben vissza nyerhető a régi alak. Bár ez a legutolsó ami aggaszt, minden rendben legyen egészségileg mindkettőnknél, a többi már csak hab a tortán :)
2014. szept. 1. 13:51
 7/8 anonim ***** válasza:
az elsö válaszolo vagyok, miért lettem lepontozva?
2014. szept. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom ki pontoz le, én mindenkinek nyomtam a zöld kezet :)
2014. szept. 1. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!