Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák Ti hány hetes korotok...

Kismamák Ti hány hetes korotokra készültetek el mindennel ( babaágy, korházi szülőszobai csomagok, babaruhák mosasa vasalása)? Lakás takaritás élelmiszerek feltöltese? Mit csináltatok igy az utolso hetekben?

Figyelt kérdés
2014. júl. 3. 14:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem raktároztam élelmiszert,elég nagyfiú a férjem,el tudta magát látni egy hétig nélkülem is. Ki is takarított,pedig nem az a fajta,de azért mégiscsak a babánkat vártuk haza. 36.hétre kész volt minden,de nem takarítottam extra,csak úgy,mint addig. 34 hetesen mostam és vasaltam ki mindent,a szekrényben nem lett semmi bajuk. A kiságyba az ágyneműt és a többi kelléket a férjem tette be aznap,amikor jöttünk haza.
2014. júl. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az élelmiszerek feltöltése alatt nem igazán értem, mire gondolsz, ha a férjem tápozására, akkor hideg kajával amúgy is mindig tele volt a hűtő, egyébként hozattunk neki kaját már régebb óta, mert a körülmények miatt kényelmesebb és egyszerűbb volt, hogy nem én főztem. Amúgy 6 hónapos terhesen megvolt minden, és 7 és fél hónaposan a kórházi csomagom is készen állt.
2014. júl. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igazabol tartos élelmiszerekre gondoltam hogy ha hazajovunk legyen mihez nyulni hirtelen...mar nálunk is kesz van minden még ablakot akarunk pucolni függönyt cserélni ilyesmi...36hetes vagyok
2014. júl. 3. 14:27
 4/11 anonim ***** válasza:
az elso babanal 32-dik hetre majdnem minden megvolt, most a masodiknal a 37-dik heten pakoltam be, de ezt is csak egy teves risztas miatt. Lassan azert keszulnek a babaruhak, de inkabb probalom kielvezni az elsovel az idot. Elelmiszert en sem raktaroztam, a ferjem ennyire onallo, a lanyomat is kepes lesz ellatni.
2014. júl. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekünk bejött a kajarendelés, friss és főtt étel volt, tartósítás nélkül. Nem kellett utána sokat mosogatni sem.
2014. júl. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
38. Hèten vásároltam meg a kelengyét. Kórházi csomagot akkor raktam össze mikor menni kellet. A szoba azalatt lett megcsinálva míg a kórházban voltunk.
2014. júl. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2014. júl. 3. 14:48
 8/11 anonim ***** válasza:
37+4 vagyok, még nem vagyunk készen, úgy érzem nem is leszek felkészülve. A kórházi pakkot már múlt héten összepakoltam, a kiságyat tegnap üzemeltük be, most a kis ruhákat mosom. Másra nem nagyon lesz már idő, valószínűleg hamarabb érkezik. Az első babámra jobban rá tudtam készülni, de ő 2 héttel hamarabb jött, így számomra ő is túl hirtelen érkezett. :) Most utána rohangálok mindig, amikor alszik akkor én is pihenek, így tényleg úgy érzem nem haladok semmivel.
2014. júl. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
34 hetes vagyok a vasalást pont ma fejeztem be :) a kiságyat majd olyan 2-3 hét múlva rakjuk össze. A kórházi csomag már pár hete megcsináltam. Éllemiszert nem veszünk sokat párom szakács így nem féltem hogy éhenhal. :) mindig van itthon minden de ha más kell szívesen elmegy és bevásáról. A nagytakarítás még várat magára. Gyerekszoba kész. Ami elmaradt azt a párom megcsinálja amíg a korházban vagyunk. :)
2014. júl. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én is pont úgy voltam, mint a 6-os.

37. hétig dolgoztam, utána vettem meg mindent, a szoba meg éppen elkészült, viszont a bútorok már akkor lettek bepakolva, amikor már kórházban voltam/voltunk.

Kajára nem volt gond, mert a férjem szakács...

2014. júl. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!