Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kell izgulnom? Kicsit tartok...

Kell izgulnom? Kicsit tartok tőle!

Figyelt kérdés

Holnap töltöm a 17.hetet,és kíváncsi vagyok,hogy ha a 12.heti vizsgálatokon minden rendben volt,meg azóta is,lehet-e esetleg valami gond a 18.hetin?

Ha minden igaz,akkor múlt héten először éreztem őt először mozogni,első baba,így csak remélni tudom!De pl.tegnap du is hol az egyik oldalán a hasamnak nyomta ki vmelyik aprócska testrészét,hol a másikon!Én úgy érzem,hogy ő bökdös bentről,néha egyszer-egyszer!Ez is lehet már ugye?


2014. szept. 1. 08:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Én múlt héten voltam 18 hetesen,én is féltem hogy esetleg valami baj lesz,pedig semmi nem utalt rá,és minden rendben is volt.Szépen fejlődik. 18+5 hkm. :)
2014. szept. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!És te érzed már,hogy mocorog?
2014. szept. 1. 08:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet olyan persze hogy a 18. heti uh-n derül ki valami, de nem szabad ilyenekre gondolni. Én is féltem de nem volt gond :) A mozgását érezheted már ilyenkor persze! :)
2014. szept. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen,már érzem egy ideje.Sőt tegnap a férjem rá tette a kezét a hasamra,a baba pont mocorgós kedvében volt,és ő is érezte mikor mozdult egyet. :)
2014. szept. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!