Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez kemenyedes? Kicsit ossze...

Ez kemenyedes? Kicsit ossze vagyok zavarodva! 18hkm

Figyelt kérdés

Sziasztok!

18 hkm vagyok. Egy hete kezdtem el erezni a babam mozgasat, de nem pillangoszeruen hanem rugasokat, amiket ket nap mulva a parom is egyertelmuen erzett a kezevel.

Olyan kerdesem lenne hozzatok, hogy ennyi idosen normalis elso babanal h minden nap erzem mozogni es van olyan hogy egy par percig folyamatosan is erzem, meg nem nagyon eros termeszetesen de erzem ahogy neha megallas nelkul bokdos.

Sokat fekudtem eddig haton, de tegnap ota eszrevettem ha hanyatt fekszem feszul, huzodik a mehem, olyan bizsergo erzes es este amikor mocorgott a baba olyat ereztem mint ha egy kis gomboc osszehuzodott volna a mehem bal oldalan es kipuposodott a hasam azon a reszen.

Szerintetek ez kemenyedes vagy lehetseges h a baba mar most kicsit kinyomja magat?

Bocsi ha kicsit hosszu voltam de elso babam, es ezek teljesen uj erzesek!:)



2014. aug. 27. 15:04
 1/8 anonim ***** válasza:
A baba nyomja ki magát szerintem :)
2014. aug. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nalam pont ugyanez van en sem tudom hova tenni...
2014. aug. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

:) jajj de jo lenne ha tenyleg o nyomna ki magat!

Sajnos eleg tapasztalatlan vagyok, mindig jon valami uj erzes!!:)

2014. aug. 27. 15:10
 4/8 anonim ***** válasza:
AZ a Baba volt. Jol kitudjak nyomni magukat 😊
2014. aug. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

:) koszi!

Ezek szerint az hogy mar ennyi idosen erzem az elso babam mocorgasat,rugasait es ki is nyomja mar magat nem korai?

Kis felesleg van a hasamon, de hihetetlennek tartottam hogy mar igy erzem, es tuti o az!:)

2014. aug. 27. 15:44
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia. Én is 18 hetes vagyok. Nekem is kinyomja magát, nem kicsit, furi, de akkor olyan kemény, párom is érezte. Nem korai, én kb 2hetesn érzem, hogy mocorog, igaz rugást nem igazán, de valamit művel ottbent, meg ilyen buborékolasok, bélmozgas dolgok vannak.

Szép napot.

2014. aug. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez a baba, ahogy kinyomja magát. A keményedés pici görccsel jár és olyan mintha összekapná magát a hasad, olyan kemény lesz mint a homlokod, de a has egész területén.
2014. aug. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Koszonom nektek!:)

Aranyosak vagytok!:)

Na akkor kesobb figyelem majd a kemenyedest, most mar ertem a kulonbseget!:)

2014. aug. 28. 08:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!