Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor menjek 4D ultrahangra,...

Mikor menjek 4D ultrahangra, hogy már "husis" babát lássak és beleférjen a baba egy képbe?

Figyelt kérdés
Hallottam olyat, hogy valaki elment és már bocsánat a kifejezésért, de csontvázat látott. És nagyon megbánta. Szóval hány hetes korba menjek? Esetleg abban tudnátok segíteni, hogy Miskolcon hova menjek? 20 hkm, a baba nemét még nem tudjuk.

2014. szept. 2. 15:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha újra mehetnék akkor a 28 és a 30. hét között mennék. Mi a 25. hét után mentünk, de a babánk még nagyon vézna volt.
2014. szept. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30.héten bőven elég
2014. szept. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi mindig 4D-ben néztük, azaz a 12., 16, 24., 32, 36. hetin is. Nekem a 32-36. heti tetszett a legeslegjobban, pedig a 36. hetire azt mondta a férjem (ő uh-zott), hogy semmi nem fog látszódni már - és de, az van kitéve is (két héttel később 4 kgos lányunk születt, szóval nem volt pici). Azért nyilván ehhez szerencse kellett, én a 30-32. hetet mondanám. :) Gratulálok a picihez! :))
2014. szept. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 panka29 ***** válasza:
Én a huszadik héten mentem és nem bántam meg! Egész nap nézném ultrahangon! Szépen látszott a kis pofija! Megtudtuk hogy kislány lesz! A fogadott dokim tanácsolta hogy menjek mert mindent alaposan megnéznek! És így is lett! 21khm
2014. szept. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi a 28. És 32. Héten voltunk. Szuper lett mindkétszer, előbb biztos nem mennék.
2014. szept. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

Az első 22+3.hét a második 26+3! Mi nem bántuk meg és szerintem jól látszik és nem "csontváz" egyiken sem :) , és mivel nem szégyenlős elég egyértelmű a kép arról is, hogy kisfiú!

2014. szept. 3. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elsővel 25 hetesen voltunk,kicsit korai volt. Már nem volt "csontváz",kezdett husisodni,de még nem voltak olyan határozott vonásai. Most a másodikkal csak 28,majdnem 29 hetesen megyünk,3 hét múlva. Szerintem hatalmas különbség lesz. Írd be a google képkeresőbe,hogy pl: 24,28,30 hetes 4D uh és látni fogod a különbséget.
2014. szept. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!