Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mik a terhesség 1. jelei és...

Mik a terhesség 1. jelei és mikortol jelentkeznek?

Figyelt kérdés
hátfájás lehet tünet?

2014. szept. 3. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]

A hátfájást nem nagyon szokták tünetnek gondolni... Derékfájást annál inkább de az lehet a közelgő mensi tünete is.

2014. szept. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát ez elég lutri :/

Minden nő más és más.. Míg nekem az első tünetem természetesen a menzesz elmaradása mellett az volt, hogy nagyon-nagyon fájt a mellem addig más nőnek megint más a tünete.. Nekem a tünetek közt szerepelt a fáradékonyság,émelygés,ételundor,később a 8-9héttől hányinger és sajnos hányás:(

Más nők nem hánynak és nincsenek tipikus tüneteik..

Valaki arra panaszkodik,hogy mensi szerű görcsei vannak,na nekem az egyáltalán nem volt,jaa és a hátam sem fájt!

Üdv 25hkm

2014. szept. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem leírni,hogy kb 5-6 hetes lehettem mikor elkezdtek jelentkezni a tünetek:)
2014. szept. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia, ezt tényleg nem lehet így megmondani. nekem az első és sokáig az egyetlen tünet a menzi kimaradása volt, azt 6-7héttől lett picit érzékeny a mellbimbóm és 9hét körül volt egy kis émelygés kaja szagra és kb ennyi. meg a fáradság, de ez amúgy is vallott rám. a nővéremnek meg kb 5 héttől egészen a 14. hétig állandó rosszullét volt, hányt ki mindent.
2014. szept. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A nemvárt idején görcsöltem, ami más volt, mint egyébként. Egyértelmű halványat teszteltem a 12. dpo-n. A mellem eresebb volt. De amit sose felejtek el, még ezek előtt egyik éjszaka arra ébredtem, hogy hasít a méhem, ekkor lehetett a beágyazódás. Hüvelyszúrkálás is volt már a pozi teszt előtt. A fáradékonyság csak ez után jött.
2014. szept. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!