Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha 4 hetes vetelesrol van...

Ha 4 hetes vetelesrol van szo, akkor orvosi altali tisztitas van, vagy a magzat tavozhat magatol is?

Figyelt kérdés
2010. jan. 17. 19:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Távozhat, mert én így jártam. De nem tudom, hogy ez minden esetben van e így vagy csak néha vagy hogy hány % van így hány % úgy.

Nem vettem észre a terhességet, 2 havim maradt ki és egyszer csak hajnalban arra ébredtem, hogy nagyon görcsölök és vérzek. Alig tudtam elbotorkálni a wc-ig. A párom a nyögéseimre ébredt. Azt hittük csak egy sima mensi, mert előfordult már, hogy kimaradt és a következő erősebb volt, de ez nagyon erős volt és darabos. Hajnal 4-től reggel 8.-ig nagyon fájt, nem vette ki a fájdalom csillapító sem. Utána kicsit jobb volt, estére meg is szűnt a fájdalom, másnapra a vérzés is kevesebb volt. Felhívtam a sógornőmet aki EÜ dolgozó és azt tanácsolta menjek el a nőgyógyászatra mert neki ez vetélésnek tűnik. Nem is vettem komolyan meg hétvége is volt ezért csak hétfőn mentem be. Megvizsgáltak, vettek vért, elküldtek UH-ra, ott már semmit nem láttak, de a labor kimutatta a HCG-t. Az orvos azt mondta, hogy 4-5 hetes terhesség lehetett, petezsák volt ami magától ki is ürült így nem kellett műteni.

2010. jan. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
távozhat magától is. Barátnőmnek így történt. Nekem orvosi beavatkozás kellett, féltem tőle, de nem volt szörnyű. Utána pedig 3 hónappal megfogant a ksibabánk, akit nagyon várunk (3,5hónaposak vagyunk).
2010. jan. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A 4 hetes vetélés megyegezik a menszesszel, gyakorlatilag észre sem vennéd, ha nem tesztelnél.
2010. jan. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!