Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 40+5 hetes terhes vagyok. Már...

40+5 hetes terhes vagyok. Már kezdek kiborulni! A méhszáj 2111, de semmi jele annak, hogy szeretne kijönni! A szex segíthet, hogy beinduljon a szülés?

Figyelt kérdés
Behatolás nélküli szexre gondoltam.
2014. júl. 11. 12:22
 1/7 anonim ***** válasza:

én úgy tapasztalom, hogy az nem segít :( nekem 2000 a méhszáj a 30. hét óta. de zárt, most már naponta van ctg, jövőhéten indítanak.

41+2 hkm

2014. júl. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Behatolás kell és óvszer nélkül, persze ez sem garancia hogy beindul, de egy esély.

A spermában prosztaglandin nevű hormon van, ennek méhszáj puhító hatása van. (A szülés indító szelében is ez van, bár ezt csak akkor adják, ha teljesen zárt valaki)

A bábakoktélt megpróbálhatod, ha az orvosodhoz mész amúgy is, akkor előtte, mert fontos hogy orvos lásson.


Én betöltött 41-en ittam meg, nekem sajnos ez sem indított, csak rendszertelen középerős fájásokat produkált, végül 41+6-ra szültem, előtte már bent feküdtem 5 napot megfigyelésen.

2014. júl. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
bocs, zselé :)
2014. júl. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mind a ket lanyomnal szex utan idult be a szules. Mind a kettovel dikert azert voltunk egyutt, hogy beinduljon, mert inditani akartak mar mind a kettot. Szerintem akkor van ra esely, hogy beinduljon, ha mar egyebkent is kesz ra, a mehszaj.
2014. júl. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nekünk segített:) pár óra múlva megszületett a kicsink.

próbáljátok ki, vesztenivaló nincs.

2014. júl. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
akik azt írják segít: a behatolás nélküli szex? :) meg jó lenne ha pontosítanánk hogy ez mit jelent. Kellett ondó hozzá hogy beinduljon, vagy elég volt az önkielégítés? nem mindegy :)
2014. júl. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kell hozza a behatolas es a sperma is, bar maganak az orgazmusnak is van mehosszehozu hatasa, de az szerintem nen eleg!
2014. júl. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!