Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik nem szültek a kiírt...

Akik nem szültek a kiírt időpontig: a szülés kiírt napján milyen vizsgálatot végeztek?

Figyelt kérdés
2014. szept. 4. 21:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
naponta kellett menni nstre meg ket naponta neztek mehszajat. mas nem volt.
2014. szept. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
én tavaly április 10-re voltam ki írva 11-én kellett be feküdnöm első nap uh méhszáj és naponta nst volt hogy 2szer egy nap.
2014. szept. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem a kiírás napján volt nst, majd innentől minden nap kellett menni. Egyik nap nst, másik nap uh, és így tovább. Illetve a dokim vizsgált meg majdnem minden nap, hogy tágultam-e már valamennyit.
2014. szept. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Kiírás napján amnioszkópia (méhszájvizsgálat), másnap nst, majd megint amnio, amíg ki nem tágultam annyira, hogy megindították a szülést.
2014. szept. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Kiírt napon amnioszkópia (magzatvíz vizsgálat) nézik hogy nem zavaros e a magzatvíz,másnap NST, majd így tovább.
2014. szept. 5. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
5 napot hordtam túl minden nap volt nst. 2 naponta méhszàj vizsgálat es amnioszkopia. Az egyik amnioszkopia után el is ment a nyàkdugóm pont a kiirt napon... 5 nap múlva beindult a szules :)
2014. szept. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Holnapra vagyok kiírva, mennem kell reggel a kórházba, és nem tudom mire számítsak, annyit tudok hogy megvizsgálnak. Nagyon félek ettől az amnioszkópiától, de ezek szerint van remény, hogy nem egyből ezzel fognak kezdeni...?
2014. szept. 5. 12:30
 8/13 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező . ( utolsó vagyok )

Aznap amikorra ki voltam írva , volt méhszàj vizsgálat , mivel bő 1 ujjnyira nyitva voltam csináltak amnioszkopiat is illetve nst is volt.

Nekem meg akartak indítani a szülést mert ki voltam ennyire TÁGULVA meg pici fàjàsokat mutatott az nst. ( előtte egy nappal olvastam hogy a kiirt napon ha megyek vizsgálatra mert lehet bent tartanak! )!szoval en mar cuccot is vittem magammal. Kézzel tàgított is az orvos azt hittem ott maradok...bunkó volt sajnos! Ezután ment el a nyàkdugóm .

De nem hagytam indítani ugy voltunk vele párommal hogy majd ha ki akar bújni akkor kijön a baba :) igy lett 5 nap tulhordàs :) minden reggel vizsgálat . Nagyon örülök hogy nem indítottak . Hamar túl estem rajta 6 órát vajúdtam . Szüléssel együtt :) ki tudja mennyit szenvedek ha indítják , bocsi a kitérő ért :)

Könnyű szülést :)

2014. szept. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
39+6-nál, 40+1-nél és 40+3-nál kellett mennem, nst volt, amnioszkópia és méhszáj vizsgálat. Pont a kiírt napon nem látott orvos.
2014. szept. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Ma voltam a kórházban, nst és méhszájvizsgálat volt. Holnap is menni kell, megkérdeztem, mi lesz holnap, csak nst azt mondta a doki.

Kicsit elkeseredtem, mert a doki szerint még tuti nem szülök mostanság - mára vagyok kiírva. Szerinte teljesen zárt a méhszáj, hétfőn pedig a fogadott dokim C2100-nek mondta, szóval én már nem értek semmit.

2014. szept. 6. 13:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!