Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hetes kismama vagyok. Ki...

14 hetes kismama vagyok. Ki kapott IDflu 15 mikrogramm oltás? Jól vagytok? Én félek tőle.

Figyelt kérdés
2011. márc. 4. 05:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez hini ellen van?
2011. márc. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szia, én kb. három hete beadattam. Semmi bajom nem volt tőle, csak pár napig a felkaromban egy kis izomláz-szerű fájdalom. Még hőemelkedésem sem volt. Most vagyok 27 hetes, ikrekkel.
2011. márc. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. És te is a 15 mikrogrammosat kaptad? Mert én szóltam az orvosnak hogy az 60 év felettieknek adható be és írt másikat a 9 mikrogrammos változatot, ami az én korosztályomnak való.
2011. márc. 4. 15:32
 4/12 A kérdező kommentje:
Első válaszolónak: Igen az ellen van.
2011. márc. 4. 15:33
 5/12 anonim ***** válasza:
Ki az a barom orvos aki március 3-án kismamának h1n1 elleni védőoltást ad??? Minek? Március közepére leszel védett, semmi értelme. Ma már olvastam egy ilyen kérdést, aki kiváltotta és holnap adatja be. Lányok, nektek elmentek otthonról?
2011. márc. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Második vagyok: SAJNOS nem tudom, melyiket adta! Azt mondta, ezt adja a fiatal felnőtteknek, így a kismamáknak is. Az én orvosom nem barom, ezt az utolsónak írom, megbízható szakember. A járvány még tart, és újra jön a hideg idő. Én sokkal nyugodtabb vagyok így, a babáknak meg nem árt.
2011. márc. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató válaszodat utolsó. Én sok orvost megkérdeztem itt interneten is, meg a nőgyógyászom is azt mondta hogy adassam be.Nem mondta hogy késő már. Eddig azért nem adattam be, mert még az első trimeszterben voltam és nem mertem.
2011. márc. 5. 09:21
 8/12 anonim ***** válasza:
Akkor hajrá :) Éljenek az ilyen orvosok. Egy hét iszonyú, veszélyes, halálos, rettenetes, félelmetes időszak következik még.... Adassátok be, csak egyet ne felejtsetek el, egy hét a védettség minimum, és addig a szervezetetek gyengébb mint máskor... így ne csodálkozzatok ha akkor kaptok el valamit. De hajrá!Hátha még áprilisban támadnak a gyilkos vírusok
2011. márc. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Utolsónak: de érdekel mások sorsa! Én se adatnám be,ha nem lennék kismama. Nem tartozok a veszélyeztetett csoportba egyébként.De döntenem kell, hogy melyiktől félek jobban. Ez nem egy egyszerű döntés. Gondolom te nem vagy kismama, így könnyen beszélsz!
2011. márc. 6. 12:09
 10/12 anonim ***** válasza:

Ne fikázd már a kérdezőt! Én is ilyen helyzetben voltam, már beadattam volna decemberben, de első trimeszterben nem akartam. Így febr. elején adattam csak be. Késő volt az is, de mit csináljon szerencsétlen, ha terhes?? Félti a babát és magát is, én megértem teljesen.

Ugyanúgy járvány van amúgy most is.

2011. márc. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!