Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jók a Babám méretei?

Jók a Babám méretei?

Figyelt kérdés

Ma voltunk 4D UH,csodás élmény volt,a doki szerint minden rendben,de most néztem a papíron a méreteket és a combcsont méretében 1hét lemaradást mutat a Babám!

Ezen nagyon kell aggódnom?Lehet ebből valamire következtetni?

BPD:6.04cm, AC:18.42cm, FL:3.89cm. Súly:634g, Hossz:29.13cm.

Terhesség:23hét4nap.


2010. jan. 18. 14:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem mindig 1hét lemaradást mutat minden u.h. az utolsó 32+5napon 31+4nek felelt meg a mérete. + - 3 héttel foglalkoznak csak vele, az alatt normálisnak tekinthető, kérdeztem. a babák nem fejlődnek egyformán és az is benne lehet hogy kicsit el van számolva.... és ki tudja, lehet hogy tényleg ici-picit kisebb lesz... nekem is ekkora volt akkor amit írtál, mondjuk én mindig örültem neki, mert nem akarok óriásbébit:)
2010. jan. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem fiú véletlen a babád? Nekünk is a combcsontja kicsit rövidebb volt az átlagnál, így a terhesség vége felé már nem figyelem annyira.

36+5 hetes (kisfiút várunk)

2010. jan. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!